דיל: סדרת האוזניות Jabra Elite 75t במבצע

Jabra Elite 75t (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) Jabra Elite 75t (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

מבצעי שבועות 2021 יצאו היום (ג’, 10.11) לדרך גם עבור האוזניות נטולות החוטים של חברת ג’אברה, ותוכלו למצוא כעת הנחות משמעותיות על דגמי סדרת ה-Jabra Elite 75t, בהם גם דגם הספורט “Elite Active 75t”, כשהדגמים השונים זמינים במגוון רחב של צבעים, עם אחריות

לרשימת הדגמים המלאה: KSP \ מחסני חשמל

Jabra Elite 75t ו-Elite Active 75t

אוזניות ה-Jabra Elite 75t מגיעות עם מארז נשיאה וטעינה עם מחבר USB-C, כשהוא מאפשר פתיחה פשוטה יותר בהשוואה לדור הקודם על ידי שימוש בסוגר מגנטי אליו נצמדות האוזניות במהירות. סוגר זה מאפשר גם כי האוזניות ישארו במקומן באופן יציב בתוך המארז. זמן הסוללה המוצהר על ידי החברה עבור האוזניות עומד על 7.5 שעות שימוש בטעינה בודדת, עם עד 28 שעות יחד עם מארז הנשיאה, והן תומכות כעת בטעינה מהירה המאפשרת שעת שימוש ב-15 דקות טעינה בלבד, כאשר טעינה מלאה תארוך כ-140 דקות. קיים גם דגם עם קייס הנטען באופן אלחוטי.

אוזניות ה-Jabra Elite 75t מגיעות עם מערך של 4 מיקרופונים המאפשרים את הפחתת רעשי הרקע והרוח בזמן שיחות, כאשר אפשרות נוספת הזמינה בהן היא מצב ה-HearThrough שמאפשר למשתמשים להיות מודעים יותר לסביבתם על ידי העברת הרעש החיצוני מהמיקרופונים אל תוך האוזן. בנוסף, תומכות האוזניות גם בהפעלת העוזרות הקוליות השונות הזמינות, בהן Alexa של אמזון, Google Assistant ו-Siri של אפל.

למבצעים נוספים >> הצטרפו לערוץ הטלגרם גאדג’טי דיל

דגם ה-Elite Active 75 מציע עמידות משופרת במים ואבק בתקן IP57, ושומר על יתר הנתונים הטכניים של הדגם המקורי.

מחירי מבצע ל-Jabra Elite 75t

  • אוזניות Jabra Elite 75t זמינות במסגרת המבצע במחיר של 469 ש”ח לדגם הרגיל ו-499 ש”ח לדגם עם קייס הטעינה האלחוטי (קראו את הסקירה שלנו)
  • אוזניות Jabra Elite Active 75t זמינות במסגרת המבצע במחיר של 545 ש”ח לדגם הרגיל ו-579 ש”ח לדגם עם קייס הטעינה האלחוטי

למידע נוסף ולרכישה: KSP \ מחסני חשמל

Jabra Elite 75t (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
Jabra Elite 75t (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים