דיל: שעוני הספורט של גרמין בהנחות גדולות

שעוני גרמין במבצע תמונה: רונלייט, גרמין

חג השבועות כבר כמעט כאן ולקראתו אנו מוצאים עוד ועוד מבצעים על מוצרים בקטגוריות שונות. האחרון בהם הוא מבצע המספק הנחות גדולות למדי על שניים משעוני הספורט של חברת גרמין, מדגמי ה-Forerunner 945 ו-Fenix 6S Sapphire, אשר מוצעים בהנחות של מאות שקלים מול המחיר הרגיל שלהם, עם אחריות לשנתיים של היבואן הרשמי, רונלייט. המבצע עד סוף החודש.

Garmin Forerunner 945

דגם ה-Forerunner 945 נועד לטריאתלטים ומקצוענים ומציע מעקב אחר מאפיינים פיזיולוגיים מתקדמים וניווט באמצעות מפות צבעוניות ישירות מהשעון. הוא כולל תמיכה בעברית, מגיע עם מסך 1.2 אינץ’ ברזולוציית 240×240 ומציע אפשרות לאחסון שירים ישירות בשעון ולהשמעה שלהם בזמן הריצה ללא צורך במכשיר סלולרי.

על מנת לשמור על בטיחות המשתמש השעון מציע מערכת זיהוי “תקריות” שתאפשר לו לשלוח את מיקום המשתמש בזמן אמת לאנשי קשר בזמן חירום. ה-945 מציע זמן סוללה של עד שבועיים במצב “שעון חכם” עם עד 36 שעות במעקב GPS רציף או עד 10 עשות במצב GPS עם מוזיקה. כמו כן, תומך השעון בתקן ATM 5 לעמידות בפני מים.

למידע נוסף ולרכישת ה-Garmin Forerunner 945 – לחצו כאן (מחיר מבצע: 2,099 ש”ח, במקום 2,649)

Garmin Fenix 6S Sapphire

דגם ה-Fenix 6S Sapphire מגיע בגודל 42 מ”מ עם מסך 1.2 אינץ’ ברזולוציית 240×240 ומשלב מד דופק מובנה, מד רמת חמצן בדם, Pulse Ox2, חיישן GPS משולש מובנה, מתח (Stress), תמיכה בתשלום באמצעות GARMIN Pay, כאשר דגם “Sapphire” משלב זכוכית מגן עמידה במיוחד העשויה מספיר.

זמן הסוללה המוצהר על ידי גרמין עומד על עד 9 ימים במצב שעון חכם ועד 25 שעות עם מצב ה-GPS פעיל, כאשר קיימים גם מספר מצבים חסכוניים שמאפשרים את הגדלת חיי הסוללה בשימוש שוטף. ה-Fenix 6S תומך בשפה העברית ומאפשר אחסון שירים באופן מובנה בזיכרון המכשיר, להאזנה גם ללא צורך בחיבור לטלפון, והוא עמיד בפני מים תחת תקן 10 ATM.

למידע נוסף ולרכישת ה-Garmin Fenix 6S Sapphire – לחצו כאן (מחיר מבצע: 2,499 ש”ח, במקום 3,390)

שעון Fenix 6S (תמונה: Garmin)
שעון Fenix 6S (תמונה: Garmin)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים