הוכרזו: Redmi AirDots 3 Pro – אוזניות TWS אלחוטיות עם סינון רעשים במחיר נמוך

אוזניות Redmi AirDots 3 Pro (מקור שיאומי)

שיאומי (Xiaomi) הכריזה היום (ד’ 26.5) על ה-Redmi AirDots 3 Pro, אוזניות ה-TWS האלחוטיות באמת המגיעות עם סינון רעשים אקטיבי ANC (ר”ת Active Noise Cancellation) של עד 35 דציבל ומציעות עמידות במים בתקן IPX4 וזמן שימוש של עד 28 שעות.

אוזניות ה-Redmi AirDots החדשות מגיעות כחלק מאירוע השקת מכשיר ה-Redmi Note 10 Pro 5G של החברה המיועד לשוק הסיני, כאשר הן משדרגות באופן ניכר את אוזניות ה-Redmi AirDots 3 הרגילות של החברה, ודומות יותר לאוזניות ה-Xiaomi FlipBuds Pro עליהן הכריזה בתחילת החודש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בעוד שמדובר בסדרת אוזניות שנועדה להיות “זולה”, הדגם החדש מגיע עם אוסף פיצ’רים מרשים. ה-AirDots 3 Pro מגיעות עם דרייברי 9 מ”מ ומציעות זמן שיהוי נמוך של 69ms וחיבור Bluetooth 5.2 התומך בחיבור חכם כפול למחשב ולסלולר. האוזניות משתמשות ב-3 מיקרופונים מובנים על מנת לאפשר סינון רעשים בעוצמה של עד 35dB\, עם 3 רמות שונות של סינון רעשים מצבי “שמיעה” (Pass-Through) ללא הסרת האוזניות עצמן.

אוזניות Redmi AirDots 3 Pro (מקור שיאומי)

לפי שיאומי, האוזניות החדשות יציעו עד 6 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 28 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן ללא סינון רעשים, כאשר החברה לא מסרה זמן שימוש עם סינון רעשים פעיל. מארז הטעינה תומך בטעינת Qi אלחוטית בנוסף לטעינה באמצעות חיבור USB-C, כאשר האוזניות תומכות בטעינה מהירה המספקת שלוש שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אוזניות ה-Redmi AirDots 3 Pro החדשות יהיו זמינות למכירה בסין החל מה-11.6 במחיר של 349 יואן (כ~177 ש”ח או כ~55 דולר).

בעוד שהאוזניות החדשות עולות כמעט פי 2 לעומת ה-Redmi AirDots 3 הפשוטות של החברה, הן מציעות לא מעט שיפורים תמורת התוספת במחיר, וזאת בהשוואה לאוזניות הפרימיום האחרונות של שיאומי, ה-Xiaomi FlipBuds Pro, איתן הן חולקות פיצ’רים רבים אך בפחות מחצי המחיר שלהן. להיט בטוח? סביר להניח שכן.

השוואת מפרטים