ווסטרן דיגיטל מציגה צמד פתרונות אחסון חדשים מסדרת ה-WD_BLACK לגיימרים

כונן ה-WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD (מקור WD)

ענקית האחסון ווסטרן דיגיטל (Western Digital) הכריזה היום (ד’ 26.5) על הרחבת סדרת מוצרי האחסון לגיימרים WD_BLACK, עם חשיפתם של צמד פתרונות אחסון חדשים, כונן ה-WD Black SN750 SE NVMe SSD המגיע עם חיבור PCIe 4.0 עדכני במהירות של עד 3600MB/s וצמד כונני SSD חיצוניים וזעירים המיועדים לקונסולות מדגם WD_BLACK D30 Game Drive SSD, אשר בנוסף לגרסה הרגילה מגיע גם בגרסת XBOX יעודית בעלת צבע לבן ומנוי חודשי ל-Xbox Game Pass Ultimate בחינם.

כפי שהשם שלו רומז, כונן ה-WD Black SN750 SE NVMe SSD החדש מגיע כגרסה מעודכנת לכונן ה-WD Black SN750 NVMe SSD של WD מ-2019, המגיע בנפחים של 250GB, 500GB ו-1TB ומשתמש בבקר PCIe 4.0 מעודכן. בעוד שהכונן החדש מציג קצב קריאה של עד 3,600MB/s, שיפור קטן יחסית לעומת קצב של עד 3470MB/s שהוצג בדור הקודם, הכונן החדש מבצע זאת ללא זיכרון DRAM מובנה, מה שמוזיל את עלות הכונן. קיימים גם שיפורים נוספים בתצורה עם המעבר ל-PCIe 4.0, המאפשרים לכונן לצרוך 30% פחות חשמל מהדור הקודם, כשהכונן יהיה זמין בגרסה עם גוף קירור יעודי או ללא גוף קירור.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בעבור הגיימרים המשתמשים בקונסולות, WD מציגה את ה-WD_BLACK D30 Game Drive SSD, כונן SSD חיצוני זעיר במיוחד המיועד בעיקר לקונסולות אך לא רק. הוא מגיע בנפח של 500GB, 1TB ו-2TB עם חיבור USB-C ומציע מהירות העברת נתונים של עד 900MB/s, כאשר הוא מיועד לנצל את האפשרות של קונסולות ה-Xbox ו-Playstation החדשות לאחסן משחקים על כוננים חיצוניים.

בנוסף לגרסה הרגילה, ה-D30 יהיה זמין גם בגרסת Xbox יעודית, המגיעה עם “פס לבן”, בניגוד לצבע השחור של הגרסה הרגילה, כאשר גרסה זו מגיעה עם מנוי משחקים Xbox Game Pass Ultimate לחודש.

כונן ה-WD_BLACK D30 Game Drive SSD (מקור WD)

רוב סודרברי (Rob Soderbery), סגן נשיא Western Digital ומנהל עסקי הפלאש בחברה, מסר:

מותג WD_BLACK מביא עימו הבטחה ברורה ופשוטה לגיימרים: אחסון מהיר ואמין המשפר את חוויית המשחקים שלהם. המוצרים החדשים המוצגים היום מציבים את קו WD_BLACK באופן המאפשר להציע מגוון רחב של פתרונות פלאש, כך שכל גיימר – בין אם הוא נמצא בתחילת הדרך ובין אם הוא מתקדם יותר – יכול עתה ליהנות מעושר העולמות הזמינים במשחקים היצירתיים ביותר המוצעים כיום.

זמינות ומחירים:

  • כונן ה-WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD החדש יהיה זמין למכירה בקיץ הקרוב במחיר של החל מ-55 דולר לנפח של 250GB.
  • כונן ה-WD_BLACK D30 Game Drive SSD החדש זמין למכירה במחיר של החל מ-90 דולר לנפח של 500GB.
  • כונן ה-WD_BLACK D30 Game Drive SSD for Xbox החדש יהיה זמין למכירה במהלך חודש יוני הקרוב במחיר של החל מ-100 דולר לנפח של 500GB.

השוואת מפרטים