ווסטרן דיגיטל מציגה צמד פתרונות אחסון חדשים מסדרת ה-WD_BLACK לגיימרים

כונן ה-WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD (מקור WD)

ענקית האחסון ווסטרן דיגיטל (Western Digital) הכריזה היום (ד’ 26.5) על הרחבת סדרת מוצרי האחסון לגיימרים WD_BLACK, עם חשיפתם של צמד פתרונות אחסון חדשים, כונן ה-WD Black SN750 SE NVMe SSD המגיע עם חיבור PCIe 4.0 עדכני במהירות של עד 3600MB/s וצמד כונני SSD חיצוניים וזעירים המיועדים לקונסולות מדגם WD_BLACK D30 Game Drive SSD, אשר בנוסף לגרסה הרגילה מגיע גם בגרסת XBOX יעודית בעלת צבע לבן ומנוי חודשי ל-Xbox Game Pass Ultimate בחינם.

כפי שהשם שלו רומז, כונן ה-WD Black SN750 SE NVMe SSD החדש מגיע כגרסה מעודכנת לכונן ה-WD Black SN750 NVMe SSD של WD מ-2019, המגיע בנפחים של 250GB, 500GB ו-1TB ומשתמש בבקר PCIe 4.0 מעודכן. בעוד שהכונן החדש מציג קצב קריאה של עד 3,600MB/s, שיפור קטן יחסית לעומת קצב של עד 3470MB/s שהוצג בדור הקודם, הכונן החדש מבצע זאת ללא זיכרון DRAM מובנה, מה שמוזיל את עלות הכונן. קיימים גם שיפורים נוספים בתצורה עם המעבר ל-PCIe 4.0, המאפשרים לכונן לצרוך 30% פחות חשמל מהדור הקודם, כשהכונן יהיה זמין בגרסה עם גוף קירור יעודי או ללא גוף קירור.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בעבור הגיימרים המשתמשים בקונסולות, WD מציגה את ה-WD_BLACK D30 Game Drive SSD, כונן SSD חיצוני זעיר במיוחד המיועד בעיקר לקונסולות אך לא רק. הוא מגיע בנפח של 500GB, 1TB ו-2TB עם חיבור USB-C ומציע מהירות העברת נתונים של עד 900MB/s, כאשר הוא מיועד לנצל את האפשרות של קונסולות ה-Xbox ו-Playstation החדשות לאחסן משחקים על כוננים חיצוניים.

בנוסף לגרסה הרגילה, ה-D30 יהיה זמין גם בגרסת Xbox יעודית, המגיעה עם “פס לבן”, בניגוד לצבע השחור של הגרסה הרגילה, כאשר גרסה זו מגיעה עם מנוי משחקים Xbox Game Pass Ultimate לחודש.

כונן ה-WD_BLACK D30 Game Drive SSD (מקור WD)

רוב סודרברי (Rob Soderbery), סגן נשיא Western Digital ומנהל עסקי הפלאש בחברה, מסר:

מותג WD_BLACK מביא עימו הבטחה ברורה ופשוטה לגיימרים: אחסון מהיר ואמין המשפר את חוויית המשחקים שלהם. המוצרים החדשים המוצגים היום מציבים את קו WD_BLACK באופן המאפשר להציע מגוון רחב של פתרונות פלאש, כך שכל גיימר – בין אם הוא נמצא בתחילת הדרך ובין אם הוא מתקדם יותר – יכול עתה ליהנות מעושר העולמות הזמינים במשחקים היצירתיים ביותר המוצעים כיום.

זמינות ומחירים:

  • כונן ה-WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD החדש יהיה זמין למכירה בקיץ הקרוב במחיר של החל מ-55 דולר לנפח של 250GB.
  • כונן ה-WD_BLACK D30 Game Drive SSD החדש זמין למכירה במחיר של החל מ-90 דולר לנפח של 500GB.
  • כונן ה-WD_BLACK D30 Game Drive SSD for Xbox החדש יהיה זמין למכירה במהלך חודש יוני הקרוב במחיר של החל מ-100 דולר לנפח של 500GB.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים