דיל: מטען מהיר UGREEN GaN עד 100W

100W GaN Charger (תמונה: UGREEN) 100W GaN Charger (תמונה: UGREEN)

טלפונים, טאבלטים ואפילו מחשבים תומכים בטעינה בהספקים גבוהים ומטעני ה-GaN התומכים בטעינה מהירה הפכו בשל כך למוצר פופולרי למדי. חברת UGREEN השיקה כעת את הדור הבא של מטעני ה-GaN שלה, עם תמיכה בהספק של עד 100W, ומציעה אותו במחיר מבצע, כשעל זה תוכלו לקבל עוד הנחה נוספת דרך הקופונים הזמינים בחנות הרשמית וגם הנחה נוספת של 6 דולר מאיתנו, בשימוש בקוד קופון מיוחד לגולשי גאדג’טי.

מטען ה-UGREEN GaN Charger 100W מגיע עם 4 חיבורים המאפשרים טעינה במקביל של 4 מוצרים שונים, כאשר 3 מהחיבורים הם מסוג USB-C ואחד מסוג USB-A.

מהירות הטעינה תלויה בכמות החיבורים בהם תשתמשו בו-זמנית, כאשר בחיבור של מוצר בודד ניתן להגיע עד הספק של 100W בשניים מחיבורי ה-USB-C, אלו תומכים בפורמטי הטעינה PD3.0, PD2.0 ו-Quick Charge 4 Plus, בעוד החיבור הנותר תומך ב-QC3 בהספק מירבי של 22.5W וחיבור ה-USB-A תומך ב-QC3, QC2, SCP, FCP, AFC וב-Apple 2.4 ו-BC1.2 בהספק מירבי של 22.5W גם כן.

100W GaN Charger (תמונה: UGREEN)
100W GaN Charger (תמונה: UGREEN)

במידה ותבחרו לחבר מספר מוצרים במקביל לטעינה, ההספקים המשולבים עבור כל אחד מהחיבורים יירד, אך גם בשימוש בכל ארבעת החיבורים יחדיו עדיין יהיה ניתן להשיג הספקים גבוהים למדי של עד 45 וואט (תלוי חיבור). לפניכם טבלה מלאה של UGREEN לשילובים האפשריים:

100W GaN Charger (תמונה: UGREEN)
טבלת טעינה מטען 100W GaN Charger (תמונה: UGREEN)

מידותיו של המטען קומפקטיות בהתחשב בהספק הגבוה שהוא מספק. הן עומדות על 69 מ”מ לגובה ולרוחב (ללא התחשבות בחיבור החשמל עצמו), כאשר עוביו נמדד ב-33.5 מ”מ.

מחיר מבצע ל-UGREEN 100W GaN Charger

המטען החדש של UGREEN זמין במחיר השקה של 39.99 דולר, וניתן לגזור קופון שלש החנות להנחה נוספת של 2 דולר. בנוסף – השתמשו בקופון המיוחד שקיבלנו בשביל גולשי גאדג’טי – GD1218 – קופון זה יהיה זמין עד ה-6 ביוני וייתן לכם הנחה נוספת של 6 דולר, וניתן להשתמש בו במקביל לקופון הזמין בחנות (כפל קופונים).

מחיר סופי לאחר כל הקופונים: 32 דולר (משלוח חינם) – למידע נוסף ולרכישה לחצו כאן

שימו לב! קיים בעמוד המוצר גם מטען ה-65W של החברה במחיר 29.99 דולר – הקופון המיוחד שלנו אינו זמין עבורו.

100W GaN Charger (תמונה: UGREEN)
100W GaN Charger (תמונה: UGREEN)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים