טוויטר משיקה את Twitter Blue, שירות מנויים בתשלום

Twitter Blue שירות המנויים החדש של טוויטר (מקור טוויטר)

טוויטר (Twitter) הכריזה רשמית על Twitter Blue (“טוויטר כחול”), שירות המנויים בתשלום הראשון של החברה, שיוסיף למשתמשים בו פיצ’רים שאינם קיימים בגרסה הרגילה של טוויטר, בהם “מצב קריאה” יעודי, אפשרות ביטול לשליחת ציוצים ופיצ’ר סימניות חדש.

כפי שנחשף בחודש הקודם, שירות המנויים החדש של טוויטר מביא איתו אוסף שיפורים לממשק הרגיל, כאשר לפי הפרסום הרשמי של החברה, שלושת הפיצ’רים החדשים שנוספים כעת מגיעים כתגובה לבקשות חברי הקהילה של הרשת.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הפיצ’ר הגדול והשימושי ביותר בעבור רבים יהיה “מצב הקריאה” (Reader Mode), שיאפשר למשתמשים לחבר בין ציוצים מרובים שמוגבלים ל-280 תווים כל אחד ולקרוא אותם בצורה נוחה יותר. בנוסף, משתמשים בשירות יוכלו לשמור ציוצים בסימניות או תיקיות מיוחדות לגישה מסודרת ונוחה יותר ויקבלו אפשרות לבטל את פעולת השליחה של הציוץ שלהם למשך 30 שניות בטרם פרסומו.

לצד הפיצ’רים המרכזיים, משתמשי Twitter Blue יקבלו אפשרות להתאים באופן אישי את אפליקציית הטוויטר שלהם בסלולר עם אפשרות לשינוי אייקון האפליקציה וסכמת הצבעים, יחד עם שירות לקוחות יעודי ונפרד לחברי Twitter Blue.

שירות המנויים החדש Twitter Blue יהיה זמין בשלב הראשון בקנדה ואוסטרליה בלבד, בתשלום חודשי 3.49 דולר קנדי ו-4.49 דולר אוסטרלי, בהתאמה, כאשר הוא צפוי להגיע גם לארה”ב בהמשך במחיר של 2.99 דולר (כ~10 ש”ח) אם כי אין צפי זמינות רשמי בארה”ב או במדינות נוספות.

למרות שטוויטר בגרסתה הרגילה המוצעת בחינם לכלל המשתמשים לא הולכת להיעלם בקרוב, שירות ה-Twitter Blue החדש נועד לספק למשתמשים יתרון ונוחות גדולים יותר בשימוש באפליקציה, כאשר נותר לראות כמה אנשים יצטרפו ל”ניסוי” החדש של טוויטר לצבור לקוחות בתשלום.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים