כל התמונות של ה-Galaxy S21 FE בכל הצבעים ואפשרות למחיר מפתיע

Galaxy S21 FE (הדלפה: Evan Blass / Twitter) Galaxy S21 FE (הדלפה: Evan Blass / Twitter)

גרסה נוספת בסדרת הדגל Galaxy S21 צפויה להופיע בקרוב, וכפי שעשתה זאת סמסונג בשנה שעברה, ה-Galaxy S21 FE תשלב בין אלמנטים שונים שראינו ב-3 הדגמים שהופיעו בסדרה המקורית, כדי לנסות ולתת למעריצי החברה את השילוב אותו חיפשו. הדלפה חדשה של המדליף הסדרתי אוון בלאס (evleaks) חושפת את עיצוב המכשיר בכל הצבעים הזמינים, והדלפה אחרת רומזת לירידה של כ-100 דולר במחיר, בהשוואה למחיר ההשקה של ה-Galaxy S20 FE בשנה הקודמת.

Galaxy S21 FE בכל הצבעים

בלאס חושף את כל הצבעים שצפויה סמסונג להשיק יחד עם המכשיר החדש, ובהם לבן, שחור, ורוד, ירוק וכחול, כאשר דרך התמונות ניתן להתרשם מעיצוב מערך הצילום המשולש, אשר פעם נוספת מציג את שילוב המצלמות עם מסגרת המכשיר, אם כי הפעם נראה כי השילוב נעשה בצורה טובה יותר.

ראו ההשוואה בין מצלמות הגלקסי S21 וה-Galaxy S21 FE:

משמאל לימין: Galaxy S21 מול Galaxy S21 FE (תמונות: Samsung / @onleaks)
משמאל לימין: Galaxy S21 מול Galaxy S21 FE (תמונות: Samsung / @onleaks)

על המסגרת הימנית של המכיר ניתן לראות את כפתורי ויסות הווליום ואת כפתור ההפעלה של הגלקסי S21 FE ובמסגרת התחתונה את חיבור ה-USB-C המשמש לטעינה, מגירת ה-SIM והרמקול הראשי.

בתמונה מטה מוצגים כל הצבעים והזוויות – לחצו על התמונה לקבלת האיכות המלאה:

Galaxy S21 FE (הדלפה: Evan Blass / Twitter)
Galaxy S21 FE (הדלפה: Evan Blass / Twitter)

מפרט טכני – Galaxy S21 FE

מכשיר הדגל הבא של סמסונג בסדרת הגלקסי S21 צפוי להגיע עם מסך Super AMOLED בגודל 6.5 אינץ’, ברזולוציית +Full HD, עם קצב רענון מירבי של 120 הרץ, כאשר בראשו חור קטן בו תשולב מצלמת הסלפי, ככל הנראה עם חיישן 32 מגה-פיקסל.

מתחת למכסה צפויה החברה לשלב את מערכת השבבים Snapdragon 888 של קוואלקום, לצד זיכרון עבודה (RAM) בנפח 8 גיגה-בייט, רכיב אחסון בנפח 256 גיגה-בייט וסוללת 4,500mAh.

מחיר

על פי דיווח מקוריאה, סמסונג עשויה להפתיע יותר מכל דווקא בצד המחיר של ה-Galaxy S21 FE, כשזה עשוי להגיע במחיר הנמוך בכ-100 דולר בהשוואה למחיר של קודמו, אם כי יש לסייג ולומר כי ההדלפה מתייחסת למחיר בשוק הקוריאני בלבד.

על פי ההדלפה, כפי שזו מפורסמת באתר SamMobile, מחיר הדגם החדש יעמוד סביב 620-720 דולר, מול מחיר השקה של כ-810 דולר לדגם ה-S20 FE שהוצג בשנה שעברה. נזכיר כי בישראל הושק ה-Galaxy S20 FE במחיר 2,850 ש”ח, הם שווי ערך לכ-880 דולר לפי שער הדולר הנוכחי.

מועד ההכרזה של סמסונג על ה-Galaxy S21 FE לא ידוע בשלב זה, אך הוא צפוי להיחשף כבר בשבועות הקרובים, ובהתחשב בריבוי ההדלפות הנוגעות למכשיר לאחרונה, אולי גם קודם לכן.

השוואת מפרטים