הוכרז: Marvel’s Guardians of the Galaxy – משהו טוב, משהו רע, קצת משניהם

Marvel’s Guardians of the Galaxy (תמונה: Square Enix)

למרות הביקורות הצוננות שקיבל המשחק הקודם בסדרה,Marvel’s Avengers, המפתחת Square Enix הכריזה בכנס E3 2021 על משחק חדש שנוצר בשיתוף פעולה עם מארוול ויתמקד הפעם בלא אחרים מאשר שומרי הגלקסיה.

המשחק, שיהיה מיועד לשחקן יחיד, שם את השחקן בנעליים של פיטר קוויל – סטאר לורד (?Who) כשהוא מפקד על חבורת השומרים. בהרפתקאה הנוכחית עברו 12 שנים מאז שמלחמה גלקטית טלטלה את היקום, ועכשיו, בגלל סדרה של אירועים מצערים, השומרים נקראים לדגל לעצור איום חדש על הגלקסיה, אחד שהם יצרו בעצמם, וכמובן, בגלל שהם שומרי הגלקסיה הם גם צריכים להתמודד אחד עם השני.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בדמו הגיימפליי ניתן לראות שהקרבות במשחק ישלבו תנועות מהירות כדי להתחמק מאוייבים, ושימוש באקדחים האיקונים של סטאר-לורד על מנת לפוצץ אותם, אבל גם את האפשרות לחלק פקודות לשאר חברי הצוות, כשלכל אחד מהם זהות משלו ויכולות משלו בלחימה – למשל גרוט שיכול לרפא את הצוות, או רוקט, שהוא כמובן מומחה לכל מה שמתפוצץ ועושה נזק.

הקרבות במשחק הופכים ליותר אינטנסיבים ויש צורך לשימוש במיומנות ואסטרטגיה על מנת להבין כיצד לנהל נכון את הקבוצה שלכם על מנת לשלוט במצב ולחסל את האויב שמולם, וגם להשתמש ביכולת של סטאר לורד לקבץ את חברי הצוות על מנת לדבר איתם ולהרגיע אותם (או לעודד אותם) ודרך השיחה לקבוע האם הצוות שלכם יקבל חיזוק להתקפות שלהם או לא.

אחד החלקים שכולם יכולים להסכים עליהם כשזה מגיע לשומרי הגלקסיה, ומה חייב להיעשות בצורה מושלמת במשחק, הוא שפס הקול צריך להיות מפוצץ. המפתחת Eidos-Montréal עמלה על מנת להשיג רישיון שימוש בשירים של להקות כמו Iron Maiden, New Kids on the Block, Kiss, Rick Astley על מנת להבטיח פסקול שיגרום לשחקנים לרצות להקשיב לו עוד ועוד.

עוד ניתן לראות בדמו גיימפליי שסיפור המשחק ישתנה ביחס לבחירת הדיאלוגים והתגובות של סטאר-לורד אל שאר השומרים. המפתחים ציינו כי המשחק עצמו ליניארי – כלומר, הוא יקבל את אותו הסוף ואת אותה ההתחלה, אבל הדרך להגיע אל סוף המשחק, כמו הדרכים להשיג נשקים מסויימים או לשחרר יכולות מיוחדות, יהיו תלויים בהחלטות השחקן ומבטיחות חוויה מהנה בכל פעם מחדש.

Marvel’s Guardians of the Galaxy מיועד לצאת ב-26 באוקטובר לרוב הפלטפורמות הקיימות (גם של הדור הנוכחי וגם של הדור הקודם) בגרסה רגילה ובגרסת דלוקס הכוללת עוד מגוון של סקינים לדמויות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים