תמונות ראשונות של Windows 11 נחשפות בהדלפה

הדלפת מערכת הווינדוס 11 (מקור thurrott)

עוד פחות מעשרה ימים נותרו טרם ההכרזה הרשמית של מיקרוסופט על ווינדוס 11, הדור הבא של מערכת ההפעלה של החברה. הדלפה חדשה של המערכת בגרסת המפתחים Windows 11 build 21996.1 מספקת הצצה ראשונה על הממשק החדש של ווינדוס, כשבשלב הנוכחי מדובר בשינוי ויזואלי בעיקרו, המגיע עם ממשק מעוגל יותר ויכולת ליישר את סרגל כלים לאמצע בדומה לממשק אותו רגילים לראות משתמשי המק של אפל.

מיקרוסופט צפויה להשיק את Windows 11 באופן רשמי ב-24 ביוני, כאשר החברה הכריזה רק לאחרונה על תאריך סיום לתמיכה בווינדוס 10 שיתרחש ב-2025. בזמן שאנו מחכים להכרזה הרשמית והגדולה של מיקרוסופט, הדלפה חדשה של גרסת המפתחים למערכת הווינדוס 11 מאפשרת לנו ללמוד מעט על השינויים שיגיעו לגרסה הסופית, בהם חלק מאלו שהיו צפויים להגיע עם מערכת הווינדוס 10X שבוטלה לבסוף.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מצילומי המסך השונים של המערכת החדשה אפשר לראות כי מיקרוסופט עיגלה את פינות החלונות השונים, כאשר תפריט ההתחל עודכן והוסרו ממנו ה-Live Tiles (למרות שניתן להפעיל אותם במידה ורוצים), והוא יכלול אוסף אפליקציות נעוצות על ידי המשתמש בנוסף לרשימת האפליקציות המלאה וקבצים אחרונים שהיו בשימוש.

ממשק ווינדוס 11 (מקור Tom Warren)

שינוי ויזואלי גדול נוסף הוא היכולת “למרכז” את ממשק סרגל הכלים של מערכת הווינדוס 11 עם תפריט התחלה כולו, בניגוד לאפשרות הקיימת של ימין או שמאל בווינדוס 10, מה שמקנה למערכת מראה דומה יותר למערכות ה-macOS של אפל.

מאחר ותמונה אחת שווה אלף מילים, הנה כמה מצילומי המסך של מערכת הווינדוס 11 החדשה, בנוסף לסרטון השימוש בממשק החדש וצמד רקעי ברירת המחדל החדשים במערכת.

תמונות מסך ממערכת הווינדוס 11 החדשה:

סרטון ממשק ווינדוס 11 החדש:

רקעי ברירת המחדל החדשים של ווינדוס 11:

מערכת ההפעלה ווינדוס 11 תוצג רשמית ב-24.6.

מאחר שמדובר בגרסת מפתחים מוקדמת יחסית של ווינדוס 11, סביר להניח כי לא מעט דברים ישתנו בגרסה הרשמית של החברה שתוצג בהמשך החודש, אך בו בזמן ההדלפה החדשה מספקת לנו הצצה מעניינת למדי על הכיוון בו בחרה מיקרוספט עבור הדור הבא של ווינדוס, עם ממשק קל ופשוט יותר לעומת הממשק הקיים כיום בווינדוס 10.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים