איומים מן העבר חוזרים בטריילר חדש ל”שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות”

סימו ליו מתוך “שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות” (תמונה: Marvel / Disney)

אולפני מארוול שיחררו טריילר נוסף לסרטם הקרוב “שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות” (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings), אשר מתמקד הפעם בעברו המשפחתי של גיבור העל החדש.

הטריילר החדש נפתח עם שאנג-צ’י בילדותו כאשר אביו מספר לו על חשיבות עשר הטבעות למשפחתם. האב מאמין כי עליו לאמן את בנו להיות חזק מספיק כדי להחזיק בטבעות, מה שפותח מערכת יחסים לא פשוטה ביניהם. בחסות אביו, שאנג-צ’י מבלה את רוב צעירותו באימונים מפרכים, לעיתים כנגד רצונו, אשר הופכים אותו למומחה לאומנויות לחימה שכמעט בלתי אפשרי להרוג. כבוגר, שאנג-צ’י מעדיף לזנוח את עברו ולחיות חיים נורמליים. אבל את העבר אי אפשר אף פעם באמת להשאיר מאחור, וכפי שאמו אומרת לו – שאנג’ צ’י הוא תוצר של כל מי שבא לפניו, וזה כולל גם את אביו, אפילו אם בעיניו הוא רק פושע שהורג אנשים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את גיבור העל החדש של מארוול ייגלם סימו ליו (“המכולת של קים”) ואליו יצטרפו אקוופינה (“ראיה והדרקון האחרון”), מישל יאו (“נמר, דרקון”), ורוני צ’יינג (“גודזילה נגד קונג”). את אביו של שאנג-צ’י, וונוו, יגלם השחקן טוני לאונג. וונוו הקשוח הוא ככל הנראה זהותו האמיתית של “המנדרין” (The Mandarin) – דמות שמוכרת לנו רק בשמה המאיים מהסרט “איירון מן 3” (Iron Man 3) בו ראינו גרסה מזויפת שלו שהתבררה כשחקן (בגילומו של בן קינגסלי) אשר נשכר להתחזות לו כדי לעורר פחד בתקשורת.

רגע נוסף מן העבר הקולנועי של מארוול מגיע ברגע אחד בטריילר בו ניתן לראות קרב נגד ענק מפלצתי, אשר מעריצי היקום הקולנועי של מארוול זיהו כדמותו של אבומיניישן – אויבו המושבע של הענק הירוק שהופיע לראשונה בסרט “הענק הירוק” (The Incredible Hulk) מ-2008. את הדמות שיחק אז בגרסתו האנושית טים רות’. טרם ידוע אם רות’ יופיע בסרט בעצמו, אך אנו כן יודעים שהוא יחזור לגלם את הדמות בסדרת הטלוויזיה “שי-האלק” (She-Hulk) אשר מופקת בימים אלו.

שאנג-צ’י יהיה הסרט הראשון שיחזיר רשמית את העולם הקולנועי של מארוול לבתי הקולנוע. עוד לפניו, צפויה להגיע “האלמנה השחורה” (Black Widow), אך זו תעלה במקביל גם לצפייה ביתית בדיסני פלוס. שאנג-צ’י יחזור למודל הרגיל של הצגה בקולנוע לתקופה של 45 ימים.

“שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות” יינחת בבתי הקולנוע ב-3 בספטמבר.

השוואת מפרטים