דיל לסופ”ש: 15% הנחה על שעוני Garmin

סדרת שעוני ה-Garmin Venu 2 (מקור גרמין)

סוף השבוע כבר כאן וזה זמן לעוד מבצע המספק הנחות על שעוני הספורט של חברת גרמין, כשהפעם כל הדגמים של השעונים מוצעים בהנחה של 15% מול המחיר הרגיל שלהם, בהם גם שעוני ה-Forerunner 945, ה-Vivoactive 4 וה-Venu הפופולריים, עם אחריות לשנתיים של היבואן הרשמי, רונלייט. המבצע בתוקף לסוף השבוע הקרוב בלבד.

לחצו כאן לרשימה המלאה של השעונים במבצע

Garmin Venu

שעון הספורט Garmin Venu, אותו גם סקרנו באתר בעבר, משלב תצוגת AMOLED בגודל 1.2 אינץ’, ברזולוציית 390×390 פיקסלים, ורכיב GPS מובנה למעקב אחר מיקום המשתמשים בעת ביצוע פעילות גופנית בעזרת למעלה מ-20 תוכניות אימוני כושר בקטגוריות פעילות שונות.

בנוסף, השעון מציע חיי סוללה של עד 5 ימים רצופים במצב שעון חכם ללא שימוש ב-GPS או ניטור אחר פעילויות ספורטיביות) ועד 6 שעות שימוש במצב GPS. הוא עמיד בפני מים תחת תקן ATM5, מציע ניטור שינה, מד דופק מובנה, סטורציית חמצן Pulse OX2, התראות על קצב לב לא תקין, ניטור נשימה, מעקב אחר מחזור הגוף החודשי של נשים ועוד.

למידע נוסף ולרכישת ה-Garmin Venu – לחצו כאן (מחיר מבצע: 1,181 ש”ח, במקום 1,390)

למידע נוסף ולרכישת ה-Garmin Venu 2 – לחצו כאן (מחיר מבצע: 1,512 ש”ח, במקום 1,779)

Garmin Forerunner 945

דגם ה-Forerunner 945 נועד לטריאתלטים ומקצוענים ומציע מעקב אחר מאפיינים פיזיולוגיים מתקדמים וניווט באמצעות מפות צבעוניות ישירות מהשעון. הוא כולל תמיכה בעברית, מגיע עם מסך 1.2 אינץ’ ברזולוציית 240×240 ומציע אפשרות לאחסון שירים ישירות בשעון ולהשמעה שלהם בזמן הריצה ללא צורך במכשיר סלולרי.

על מנת לשמור על בטיחות המשתמש השעון מציע מערכת זיהוי “תקריות” שתאפשר לו לשלוח את מיקום המשתמש בזמן אמת לאנשי קשר בזמן חירום. ה-945 מציע זמן סוללה של עד שבועיים במצב “שעון חכם” עם עד 36 שעות במעקב GPS רציף או עד 10 עשות במצב GPS עם מוזיקה. כמו כן, תומך השעון בתקן ATM 5 לעמידות בפני מים.

למידע נוסף ולרכישת ה-Garmin Forerunner 945 – לחצו כאן (מחיר מבצע: 2,163 ש”ח, במקום 2,545)

Vivoactive 4

שני הדגמים בסדרת ה-Vivoactive 4 מציעים גדלי מסך שונים, כאשר דגם ה-Garmin VivoActive 4 מציע מסך בגודל 1.3 אינץ’ (גרסת 45 מ”מ) ודגם ה-VivoActive 4s מציע מסך בגודל 1.1 אינץ’ (גרסת 40 מ”מ). השעונים משלבים רכיב GPS מובנה וניתן למצוא בהם תכונות של ניטור אחר שינה, מד דופק מובנה, התראות על קצב לב לא תקין, ניטור נשימה, מעקב אחר מחזור הגוף החודשי של נשים, לצד מגוון פרופילי פעילות גופנית מוגדרים מראש ויכולת להאזנה למוסיקה ישירות מהשעון ללא צורך בחיבור שוטף לסמארטפון, זאת באמצעות יישום GARMIN Music המאפשר שמירת שירים בשעון וסנכרון לאפליקציות המוסיקה הפופולאריות, ביניהן Spotify ו-Deezer.

דגם ה- VivoActive 4 מציע חיי סוללה ארוכים, אשר על פי החברה יגיעו עד 8 ימים רצופים במצב שעון חכם (ללא שימוש ב-GPS או ניטור אחר פעילויות ספורטיביות) ועד 6 שעות שימוש במצב GPS, כאשר עבור דגם ה-VivoActive 4s מדובר בחיי סוללה של עד 7 ימים במצב שעון חכם ועד 5 שעות במצב GPS. עוד מציעה סדרת השעונים תמיכה ביישום ה-Body Battery, מדד המספק תמונת מצב של אנרגיית הגוף בזמן אמת, תוך שקלול מספר פרמטרים חיוניים, ביניהם איכות שינה, כושר גופני ועוד, ועמידות בפני מים תחת תקן ATM5.

  • למידע נוסף ולרכישת ה-Garmin Vivoactive 4 (גודל 45 מ”מ) – לחצו כאן (מחיר מבצע: 1,053 ש”ח, במקום 1,239)
  • למידע נוסף ולרכישת ה-Garmin Vivoactive 4s (גודל 40 מ”מ) – לחצו כאן (מחיר מבצע: 1,053 ש”ח, במקום 1,239)
VivoActive 4 (תמונה: Garmin)
VivoActive 4 (תמונה: Garmin)

Garmin Fenix 6S Sapphire

דגם ה-Fenix 6S Sapphire מגיע בגודל 42 מ”מ עם מסך 1.2 אינץ’ ברזולוציית 240×240 ומשלב מד דופק מובנה, מד רמת חמצן בדם, Pulse Ox2, חיישן GPS משולש מובנה, מתח (Stress), תמיכה בתשלום באמצעות GARMIN Pay, כאשר דגם “Sapphire” משלב זכוכית מגן עמידה במיוחד העשויה מספיר.

זמן הסוללה המוצהר על ידי גרמין עומד על עד 9 ימים במצב שעון חכם ועד 25 שעות עם מצב ה-GPS פעיל, כאשר קיימים גם מספר מצבים חסכוניים שמאפשרים את הגדלת חיי הסוללה בשימוש שוטף. ה-Fenix 6S תומך בשפה העברית ומאפשר אחסון שירים באופן מובנה בזיכרון המכשיר, להאזנה גם ללא צורך בחיבור לטלפון, והוא עמיד בפני מים תחת תקן 10 ATM.

למידע נוסף ולרכישת ה-Garmin Fenix 6S Sapphire – לחצו כאן (מחיר מבצע: 2,846 ש”ח, במקום 3,349)

שעון Fenix 6S (תמונה: Garmin)
שעון Fenix 6S (תמונה: Garmin)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים