שיחות וידאו מרובות משתתפים מגיעות לטלגרם בגרסה 7.8

טלגרם (Telegram) משיקה את גרסה 7.8 של אפליקציית ההודעות הפופולרית, ומציגה את Group video calls, פיצ’ר שיחות וידאו חדש המאפשר למשתמשים לבצע שיחות וידאו מרובות משתתפים של עד 30 איש בשלב הנוכחי, כאשר מלבד שיחות הוידאו אפשר למצוא בגרסה החדשה גם אפשרות להוספת רקעים מונפשים לצ’אטים באפליקציה.

באיחור קל של חודש לעומת הצפי המקורי, טלגרם השיקה רשמית את פיצ’ר שיחות הוידאו הקבוצתיות, המגיעת כשדרוג לחדרי הצ’אט הקוליים Voice Chat 2.0 שהוצג בגרסה 7.6. לאחר העדכון האחרון משתמשים יוכלו להפעיל שידור וידאו בשיחות הקבוצתיות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בעוד שחדרי הצ’אט הקוליים הגיעו ללא הגבלת משתמשים, שיחות הוידאו מרובות המשתתפים יוגבלו ל-30 אנשים בלבד בשלב הנוכחי, עם צפי להעלאת המגבלה בהמשך. בנוסף, אפשרות שיחות הוידאו החדשה תאפשר לשתף את המסך עם משתמשים אחרים.

מאחר וטלגרם איננה מוגבלת רק למכשירים סלולריים, החברה התאימה חווית השימוש בשיחות הוידאו מרובות המשתתפים גם למסכים גדולים יותר, עם תצוגה גדולה ונוחה של שאר המשתתפים בטאבלטים ובמחשבים, כאשר במחשב ניתן לבצע גם שיתוף מסך ספציפי מתוכנות ולא את מלוא תצוגת המחשב.

פיצ’ר נוסף שעודכן בגרסה החדשה הוא מנגנון הפחתת הרעשים (noise suppression), שנועד להוריד את רעשי הרקע בזמן שיחות הוידאו והאודיו בטלגרם לקבלת איכות שיחה משופרת בין המשתמשים.

שינוי גדול נוסף שמגיע בגרסה החדשה הוא האפשרות ליצור ולהשתמש ברקע מונפש בחלון הצ’אט במקום הטפט הסטטי שהיה זמין עד היום, כאשר המשתמשים אף יוכלו להתאים את האנימציה של הרקע שמשתנה בכל הודעה, עם שילוב של שלושה או ארבעה צבעים שונים דרך ההגדרות באפליקציה.

רקע מונפש (מקור טלגרם)

בנוסף לפיצ’רים הגדולים בגרסה החדשה, ניתן למצוא אוסף פיצ’רים קטן אך שימושי למדי, אשר כולל אנימציות שליחת הודעה חדשות, איקונים חדשים ומשופרים ל-iOS, מערכת תזכורת לבדיקת מספר הטלפון המשמש להתחברות לטלגרם (במידה והוחלף מספר הטלפון אך לא עודכן באפליקציה) ותפריט חדש לשימוש נוח יותר בבוטים בטלגרם.

לבסוף, וכמו שהתרגלנו לראות בעדכונים קודמים, החברה ממשיכה להוסיף עוד אמוג’י מונפשים חדשים שניתן לשלוח באופן אוטומטי במשלוח הודעה המכילה את האמוג’י עצמו בלבד.

אמוג’י מונפשים חדשים (מקור טלגרם)

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים