הדלפה חדשה מציגה את שעון ה-Galaxy Watch 4 Classic של סמסונג

שעון Galaxy Watch 4 Classic (מקור android headlines)

הדלפה חדשה מאתר Android Headlines מציגה תמונות ומידע חדשים על שעון ה-Galaxy Watch 4 Classic הבא של סמסונג, שיגיע עם מערכת ה-One UI Watch החדשה של החברה, כאשר לפי המידע הנוכחי השעון יגיע בשלושה צבעים ושלושה גדלים שונים, זאת בניגוד לדגמים הקודמים של החברה.

באירוע שערכה מוקדם יותר השבוע הציגה סמסונג את ממשק ה-One UI Watch החדש מבוסס ה-Wear OS של גוגל, שיחליף את מערכת ה-Tizen, אך רבים התאכזבו כי החברה לא הציגה את שעון ה-Galaxy Watch הבא שלה. עם זאת, ההדלפה החדשה מצליחה למלא לנו חלק מהפערים עם תמונות של שעון ה-Galaxy Watch 4 Classic החדש של סמסונג.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שעון ה-Galaxy Watch 4 החדש בגרסה הקלאסית צפוי להחליף את דגם ה-Galaxy Watch 3, כאשר הוא מגיע עם צמד כפתורים בצדו הימני הבולטים פחות מהדגם הקודם. השעון יהיה זמין בצבעים שחור, לבן וכסוף, וצפוי להיות זמין בגדלים של 42, 44 ו-46 מ”מ, זאת בהשוואה לדגמים קודמים שהגיעו בשני גדלים בלבד.

צבעי שעון Galaxy Watch 4 Classic (מקור android headlines)

הדגם החדש יגיע עם עמידות למים עד עומק של 50 מטרים (5ATM), כאשר הוא אף צפוי להגיע עם תקן ה-MIL-STD-810G של צבא ארה”ב לעמידות מוגברת. בעוד שלא ידוע גודל המסך המדוייק של שלושת הגדלים השונים, ידוע כי הם יגיעו עם זכוכית Gorilla Glass DX או +Gorilla Glass DX בהתאם לגוף השעון, שיהיה עשוי פלדת אל-חלד או אלומיניום, בהתאמה.

שעון ה-Galaxy Watch 4 צפוי להגיע בגרסה נוספת שתגיע בגדלים של 40 ו-44 מ”מ בלבד, הצפויה להיות ספורטיבית יותר ותחליף כנראה את שעון ה-Galaxy Watch Active 2.

סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 4 של סמסונג צפויה להיחשף באופן רשמי באירוע ה-Galaxy Unpacked הבא של החברה שיערך בקיץ, וככל הנראה בחודש אוגוסט הקרוב.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים