דיווח: מכשיר מבית Redmi צפוי להגיע עם ביצועי דגל ותג מחיר אטרקטיבי

Redmi Gaming Phone (תמונה: Weibo) Redmi Gaming Phone (תמונה: Weibo)

על פי דיווח חדש המגיע אלינו מהמדליף הסיני Digital Chat Station, המותג העצמאי Redmi מבית שיאומי צפוי להכריז על מכשיר חדש אשר יתאפיין בביצועים של מכשיר דגל ויגיע עם תג מחיר נמוך בהשוואה לכך. את הדיווח מפיץ המדליף היום, דרך הרשת החברתית הסינית Weibo, שם הוא מספר כי בין שאר מאפייניו של המכשיר נמצא מסך בקצב רענון גבוה וטעינה מהירה.

בירידה לפרטים, אנחנו מגלים כי בחזיתו של הסמארטפון המדובר נמצא מסך בקצב רענון של 120 הרץ, יחד עם מערכת השבבים mt689x מבית מדיה-טק אשר צפויה להציע ביצועי דגל קרובים למערכת ה-Snapdragon 865, לפחות מבחינה גרפית. על פי הדיווחים, המערכת המוזכרת עתידה לכלול מאיץ גרפי מדגם Mali-G77, מה שיקרב אותה למערכת הדגל הקודמת של קוואלקום.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מערכת ה-mt689x תיקח חלק תחת סדרת ה-Dimensity של החברה, אך שמה השיווקי אינו ידוע בשלב זה, מלבד דיווח אחר המספר לנו כי היא תגיע בתהליך ייצור של 6 ננו-מטר ותתמוך בקצב רענון גבוה של עד 160 הרץ. בחזרה אל המכשיר, בחלקו האחורי צפויה להשתלב מצלמה ראשית ברזולוציית 64 מגה פיקסל, כשמתחת למכסה המנוע תרוץ סוללה בקיבולת 5000 מיליאמפר/שעה הנטענת בהספק מירבי של 67 וואט.

לפחות על פי הפרטים הללו, אכן נראה כי מדובר במכשיר דגל אשר יגיע עם תג מחיר נמוך, זאת עקב העובדה שמלבד הבחירה במדיה-טק על פני קוואלקום, נדמה שהמותג לא חסך על אבזור המכשיר לתחרות כבדה. עד לרגע זה ב-Redmi שחררו מכשירים באמצעות מערכת השבבים המדוברת של קוואלקום, אך לא כאלו המשתמשים במערכת שבבים שונה על מנת להתחרות בכך עם תג מחיר נמוך יותר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים