הדלפה: כך ייראו אוזניות ה-Galaxy Buds 2 של סמסונג

אוזניות ה-Galaxy Buds 2 (מקור 91mobiles)

הדלפה חדשה המגיעה מהמדליף המוכר Evan Blass, מציגה אנימציית 360 מעלות של אוזניות ה-Galaxy Buds 2 מבית סמסונג, שיוכרזו באירוע ה-Unpacked של החברה הצפוי להתקיים באוגוסט 2021, כאשר הן יהיו תוספת חדשה לסדרת אוזניות ה-TWS האלחוטיות באמת של סמסונג, כשבשלב זה עדיין לא ברור האם ישולב בהן סינון רעשים אקטיבי.

סמסונג צפויה להכריזה על אוזניות ה-Galaxy Buds 2 במהלך אירוע ה-Galaxy Unpacked הבא, אשר צפוי להתקיים ב-11.8, תאריך שטרם קיבל אישור רשמי מצד החברה. באירוע זה צפויה החברה לחשוף גם את שעון ה-Galaxy Watch 4 ואת מכשירי ה-Galaxy Z Fold 3 וה-Galaxy Z Flip 3. בשלב זה לא ברור לגמרי אם האוזניות יחליפו את דגם ה-Galaxy Buds Pro או יהיו דור המשך דווקא ל-+Galaxy Buds הקודמות של סמסונג.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

לפי האנימציה שפורסמה על ידי המדליף המוכר Evan Blass, אוזניות ה-Galaxy Buds 2 יגיעו במארז מרובע הדומה לזה של ה-Buds Pro, אך בעיצוב מעוגל יותר בהשוואה לדגם ה-Buds Pro, עם צבע אחיד לאוזניה כולה. בניגוד ל-Buds Pro, מארז הנשיאה והטעינה של הדגם החדש יגיע בצבע לבן בחלקו החיצוני לעומת חלקו הפנימי שיגיע בצבע שחור, לבן, סגול או ירוק, לפי צבע האוזניות עצמן.

אף שדיווחים קודמים ציינו כי האוזניות יגיעו ללא סינון רעשים אקטיבי (ANC), הדלפה חדשה של המדליף המוכר Ice Universe מציגה תמונה מאפליקציית Galaxy Wearable, אשר מראה את האפשרות להפעיל את סינון הרעשים. בעוד שמן של האוזניות מופיע בראש המסך, זהו אלמנט שקל מאוד לזייף, על כן ניאלץ להמתין להדלפות נוספות בנושא או לחכות להכרזה הרשמית של סמסונג כדי להבין האם תהיה תמיכה בסינון הרעשים ב-Galaxy Buds 2 או לא.

אוזניות ה-Galaxy Buds 2 צפויות להיחשף באירוע ההכרזה הבא של סמסונג שצפוי להיערך ב-11.8, כאשר המחיר שלהן צפוי לעמוד על כ-149~169 דולר.

*עדכון (13:15) – נוספו פרטים מהדלפה חדשה המעידים על אפשרות לשילוב סינון רעשים אקטיבי באוזניות ה-Galaxy Buds 2.

השוואת מפרטים