נטפליקס חושפת טריילר ראשון לעונה השניה של “המכשף”

המכשף, עונה 2 (צילום: Jay Maidment, באדיבות Netflix)

נטפליקס קיימו אמש אירוע וירטואלי שהוקדש כולו לסדרה “המכשף” (The Witcher) ובמהלכו ערכו ראיונות עם עם היוצרים והשחקנים, חשפו הצצות אל מאחורי הקלעים, ובעיקר – שיחררו טריילר ראשון לעונה החדשה שתעלה בדצמבר.

הטריילר נפתח בדיוק היכן שהסתיימה העונה הקודמת, כאשר המכשף גראלט מריוויה (הנרי קאביל) נפגש עם הנסיכה סירילה (פריה אלאן). גראלט, שבטוח כי יניפר (אניה צ’אלוטרה) נהרגה בקרב, מחליט לקחת את סירילה למקום הבטוח ביותר שהוא מכיר – המבצר של קאהר מורן, בו גדל והתאמן להיות מכשף, ושם תתחיל סירילה להתאמן בעצמה. על אף החשש של שניהם, גראלט מבטיח לה במהלך התרגילים כי תוכל למצוא במבצר משמעות, בזמן שהשניים מגלים יחד את הכוחות החבויים בה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מלבד הטריילר החדש, נטפליקס שיחררו גם סרטון מיוחד בכיכובן של אלאן וצ’אלוטרה אשר מתמקד בדמויותיהן והמסע שיעברו בעונה החדשה.

חדשות נוספות שהגיעו מן האירוע נוגעות לתכנים נלווים לסדרה הראשית, ובראשם טיזר ראשון לסרט האנימה “המכשף: סיוטו של הזאב” (The Witcher: Nightmare of the Wolf). הסרט יתרחש לפני אירועי הסדרה ויעקוב אחר מורו של גראלט, וסמיר. הסרט יעלה לנטפליקס ב-23 באוגוסט.

לסיום, נטפליקס מתכננים גם סדרת בת שתקרא “המכשף: מקור הדם” (The Witcher: Blood Origins). לסדרה בת ששה החלקים לוהקה השחקנית מישל יאו (“שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות”). הסדרה תעקוב אחר שבט האלפים האחרון לפני פירוקו, ותהליך יצירת המכשף הראשון.

העונה השניה של “המכשף” תעלה בנטפליקס ב-17 בדצמבר, 2021.

השוואת מפרטים