דיל: שעון ספורט Suunto Spartan במחיר 999 ש”ח

שעון Suunto Spartan Sport (תמונה: Suunto) שעון Suunto Spartan Sport (תמונה: Suunto)

שעון הספורט והכושר החכם של חברת Suunto מדגם Spartan Sport בצבע השחור זוכה להנחה מיוחדת, עם אחריות לשנתיים מצד חברת דוגית, היבואנית הרשמית, כשאת השעון תוכלו למצוא במחיר של 999 ש”ח בלבד (במקום 1399), ולכמות מוגבלת בלבד של עד 9 יחידות.

שעון הספורט Suunto Spartan מגיע עם מד דופק מובנה, מצפן דיגיטלי עם פיצוי הטייה ומסך מגע צבעוני עם תאורה אחורית ברזולוציית 320×300 פיקסלים ותמיכה מלאה בעברית. הוא מציע עמידות במים עד לעומק של 100 מטרים וחיי סוללה של עד 12 שעות במצב אימון (עם GPS חסכוני) ועד 8 שעות עם דגימה מלאה של GPS לדיוק טוב יותר, כאשר במצב שעון בלבד הוא מסוגל להגיע עד ל-10 ימי שימוש, על פי הגדרות היצרן.

השעון תומך במעקב אחר 80 סוגי ספורט, כולל ריצה, רכיבה על אופניים,ושחייה, עם מצבי תחרויות ואינטרוולים, מצב טריאתלון ואפשרות להחלפת סוג הספורט תוך כדי האימון. הוא מאפשר גם מעקב אחר צעדים וספירת קלוריות ומגיע במשקל של כ-74 גרם.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים