הוכרז: NVIDIA RTX A2000 – כרטיס מסך מקצועי וקומפקטי לתחנות עבודה

כרטיס ה-NVIDIA RTX A2000 (מקור אנבידיה)

אנבידיה (nvidia) הכריזה במהלך כנס ה-SIGGRAPH 2021 (ר”ת Special Interest Group on Computer Graphics and Interactive Techniques) על ה-NVIDIA RTX A2000, כרטיס מסך מקצועי חדש המיועד לתחנות עבודה נייחות מסדרת ה-NVIDIA RTX, המגיע בתצורה זעירה במיוחד.

סדרת כרטיסי ה-NVIDIA RTX החדשה של אנבידיה הוכרזה באפריל כמחליפה של סדרת ה-Quadro RTX, כאשר היא מתבססת על ליבת ה-Ampere העדכנית של החברה. כרטיס ה-NVIDIA RTX A2000 השולחני החדש מגיע כדגם הקטן ביותר בסדרה המיועד לתחנות עבודה זעירות ומציע עד פי 2 ביצועי FP32 וביצועי רנדור של עד פי 5 לעומת הדור הקודם, לפי החברה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

על אף השמות הדומים, כרטיס ה-RTX A2000 הנייח החדש אינו דומה לכרטיס ה-RTX A2000 הנייד שהוכרז כבר, כאשר במקום ליבת ה-GA107 שאפשר למצוא בגרסה הניידת הוא מגיע עם ליבת GA106 המכילה 3328 ליבות CUDA, עם 104 ליבות Tensor ו-26 ליבות RT, בנוסף ל-6GB זיכרון GDDR6 בעל תיקון שגיאות ECCו-4 יציאות mini DisplayPort 1.4. בעבור צריכה חשמלית של 70W בלבד, הכרטיס מציע ביצועי RT של 15.6TFLOPS וביצועי Tensor של 63.9TFLOPS.

משפחת כרטיסי ה-NVIDIA RTX (מקור אנבידיה)

כרטיס ה-RTX A2000 החדש של אנבידיה יחל להיות זמין במערכות מחשב החל מחודש אוקטובר הקרוב.

כרטיס ה-RTX A2000 החדש נועד לספק פתרון מקצועי גם בעבור משתמשים הזקוקים לתחנות עבודה נייחות קטנות יותר וזאת מבלי שם מוותרים על השימוש בכרטיס NVIDIA RTX מקצועי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים