שיחות וידאו ואודיו עשויות להגיע לאפליקציית פייסבוק

פייסבוק (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) פייסבוק (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

פייסבוק (Facebook) שוקלת לשלב בחזרה את האפשרות לביצוע שיחות וידאו ואודיו ישירות מאפליקציית הפייסבוק הראשית, כך לפי דיווח של בלומברג, המדווח על הפעלת האפשרות באופן מוגבל לחלק מהמשתמשים בארה”ב, זאת לאחר שהרשת החברתית העבירה את הפיצ’רים לאפליקציית המסנג’ר עוד ב-2014.

הצעד החדש של פייסבוק מחזיר למעשה את הגלגל לאחור לשנת 2014, אז החברה הסירה את אפשרות ההודעות והשיחות מהאפליקציה הראשית שלה על מנת לקדם את שירות המסנג’ר (Messenger) כפתרון הודעות מיידיות (Instant messaging) עצמאי שגדל והשתדרג במהלך השנים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הניסוי הנוכחי מגיע כחלק מהרצון של פייסבוק לאחד את כלל השירותים השונים שלה, בהם וואטסאפ, אינסטגרם ומסנג’ר, תחת קורת גג אחת. רק בספטמבר האחרון פייסבוק שילבה בין המסנג’ר והודעות האינסטגרם הפרטיות, כאשר מעכשיו, לפחות חלק ממשתמשי פייסבוק לא יצטרכו להשתמש באפליקציות אינסטגרם ומסנג’ר בנפרד כדי לקרוא הודעות שקיבלו לחשבונותיהם.

ממשק מסנג’ר מעודכן (מקור פייסבוק)

האפשרות לביצוע שיחות וידאו ואודיו תחל להיות פעילה כחלק מניסוי של החברה בעבור חלק ממשתמשי פייסבוק בארה”ב החל מיום שני הקרוב, אך לא בטוח האם ומתי היא תאפשר זאת לכלל המשתמשים ברחבי העולם.

בעוד שלפני 7 שנים המסנג’ר היה אפליקציית ההודעות העיקרית של פייסבוק, הרי שכיום, עם הבעלות המשולבת על וואטסאפ ואינסטגרם, נראה כי לחברה יש רצון לחבר בין כלל השירותים וכלל המשתמשים השונים בהם למתן אפשרות יצירת קשר נוחה יותר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים