בואו להילחם נגד כוחות האופל במשחק החדש של מארוול – Marvel’s Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns (תמונה: Marvel / 2K)

במהלך כנס Gamescom שמתרחש בימים אלה, מארוול הכריזה בשיתוף עם מפתחת המשחקים 2K על משחק RPG טקטי בשם Marvel’s Midnight Suns, אשר הולך להפגיש את השחקנים עם צד אפל ביקום של מארוול, כאשר הגיבורים נאלצים להתמודד עם ישויות על טבעיות כחלק מקבוצת ה-Midnight Suns, קו ההגנה האחרון של כדור הארץ נגד עולם השאול האפל.

סיפור המשחק כפי שנחשף יפגיש את הנוקמים עם לילית’, אם השדים, אשר חזרה לחיים בעזרתם של היידרה באמצעות שילוב מרושע של קסם ומדע. כעת על הנוקמים, אשר נואשים להילחם בלילית’, לגייס גיבורים שמקור כוחם הוא בעולם העל-טבעי. הם מגייסים את ניקו מינורו, בלייד, מג’יק וגוסט ריידר וביחד מקימים את קבוצת ה-Midnight Suns על מנת להחיות את הציידת, בתה העזובה של לילית’, והיחידה אשר אי פעם ידוע כי הצליחה לעצור אותה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

במהלך ההכרזה נחשף טריילר סינימטי אשר מציג את הנסיון של הנוקמים להחיות את הציידת – הדמות הראשונה ביקום של מארוול אשר תאפשר את התאמתה האישית לפי רצון השחקנים. המשחק מפותח על ידי Firaxis Games, אשר אחראים בין היתר לסדרות המשחקים Civilization ו-XCOM, ויציג רוסטר גיבורים מרשים הכולל גיבורים מקבוצת הנוקמים (The Avengers), קבוצת הבורחים (The Runaways) והאקס-מן (X-men), במה שהובטח כחוויה טקטית – סינימטית שתפגיש אותנו עם הצד האפל יותר של היקום של מארוול.

Marvel’s Midnight Suns (תמונה: Marvel)
Marvel’s Midnight Suns (תמונה: Marvel / 2K)

בשבוע הבא Firaxis ו-2k יציגו בפעם הראשונה גיימפליי של המשחק יחד עם מערכת קרב טקטית חדשה וניתנת להתאמה אישית בה השחקנים מרכיבים את קבוצת הגיבורים שלהם, מעריכים את שדה הקרב ומשגרים התקפות הרסניות נגד כוחות האופל. הצגת הגיימפליי תתרחש ב-1 בספטמבר בשעה 21:00 (שעון ישראל) באתר המשחק.

המשחק Marvel’s Midnight Suns מתוכנן לצאת במרץ 2022 לקונסולות הדור הנוכחי (PS5 / Xbox Series X/S), לקונסולות הדור הקודם (PS4 / Xbox One), כמו כן גם לנינטנדו סוויץ’ ולמחשב האישי דרך החנויות של Steam ושל Epic.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים