ראיין ריינולדס ודוויין ג’ונסון במצוד אחר גל גדות בטריילר ל”הודעה אדומה”

דוויין ג’ונסון, גל גדות וראיין ריינולדס מתוך “הודעה אדומה” (תמונה: Netflix)

מותחן האקשן עטור הכוכבים של נטפליקס, “הודעה אדומה” (Red Notice) חושף טריילר ראשון השולח אותנו למסע חוצה יבשות במצוד אחר פושעי האומנות הערמומיים בעולם.

הסרט עוקב אחר ג’ון הרטלי (דווין ג’ונסון, “ג’נאגל קרוז”), סוכן FBI שעבודתו היא לצוד פושעים אשר נשלחה לגביהם “הודעה אדומה” – כינוי להתרעה בינלאומית שמכריזה סוכנות האינטרפול הבריטית על פושעים מסוכנים ומבוקשים במיוחד. במהלך מצוד, הרטלי נקלע לשוד נועז ונאלץ לחבור אל גנב האומנות הידוע נולן בות’ (ראיין ריינולדס, “לשחרר את גאי”) כדי לתפוס גנבת אומנות מסוכנת אפילו יותר – המכונה “הבישופ” (גל גדות, “וונדר וומן 1984”).ההרפתקה שולחת את השלישיה מסביב לעולם, והם מוצאים עצמם בין השאר בכלא מבודד, ג’ונגל מסוכן ובעיקר בהתמודדות בלתי פוסקת אחד מול השני.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בדומה לסרטים הקודמים של ריינולדס וג’ונסון, הטריילר מדגיש את השילוב בין אקשן להומור, כאשר גל גדות נכנסת היטב לנעלי הנבלית הבטוחה בעצמה, אשר לא מפחדת משני כוכבי האקשן שצדים אחריה. בכל זאת, יש לה לא פחות ניסיון בלהיות גיבורת-על.

גל גדות מתוך
גל גדות מתוך “הודעה אדומה” (תמונה: Netflix)

הסרט מגיע מאת הבמאי והתסריטאי ראוסון מרשל טורבר, שעבד עם ג’ונסון על סרטיו “גורד שחקים” (Skyscraper) ו“סוכן וחצי” (Central Intelligence). אל הקאסט מצטרפים גם ריטו אריה (“אקדמיית המטרייה”) וכריס דיאמנטופולוס (“עמק הסיליקון”).

“הודעה אדומה” הוא אחד מסרטי השנה הגדולים יותר של נטפליקס, עם תקציב של כ-200 מיליון דולר. ג’ונסון וגדות שלשלו לכיסם כ-20 מיליון דולר כל אחד על התפקיד, ובתקווה נטפליקס יוכלו לספק להיט ראשון השנה אחרי היצע חלש יחסית לעומת מתחריהם ב-HBO מקס ודיסני פלוס.

“הודעה אדומה” יעלה בנטפליקס ב-12 בנובמבר.

השוואת מפרטים