כך ייראו התגובות המהירות בוואטסאפ

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

אפשרות התגובות המהירות עליה עובדת וואטסאפ (WhatsApp) צפויה להיות נרחבת במיוחד בהשוואה לרשתות חברתיות אחרות, כך עולה ממידע חדש של אתר WABetaInfo, שמראה צילום מסך ראשון של הפיצ’ר החדש שצפוי לאפשר להגיב על הודעות עם כל אמוג’י הקיים באפליקציה ולא יוגבל למספר מצומצם שלהם.

פיצ’ר התגובות המהירות של וואטסאפ נחשף בחודש שעבר כצעד חדש של וואטסאפ ליישור קו עם רשתות חברתיות ואפליקציות אחרות שאימצו את אפשרות התגובות של פייסבוק שנוספה ב-2016 ואפשרה להגיב עם מחוות נוספות מעבר ל-‘לייק’ הבסיסי, כאשר גם טוויטר צפויה להוסיף אפשרות דומה בהמשך.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מצילום המסך ומהמידע החדש של WABetaInfo עולה כי פיצ’ר התגובות המהירות של וואטסאפ יאפשר להשתמש בכל אמוג’י זמין על מנת להגיב על הודעה, זאת בהשוואה לפייסבוק, שמאפשרת 7 אמוג’י בלבד עבור התגובות המהירות. לפי האתר, ניתן יהיה לראות את כמות התגובות הכלליות על ההודעה, כאשר תגובות לא יהיו אנונימיות ומשתמשים יוכלו לפתוח רשימה ולראות מי שלח איזו תגובת אמוג’י להודעה.

אפשרות ה”תגובות” החדשה בוואטסאפ (מקור WABetaInfo)

כמו בכל פיצ’ר בטא עליו עובדת וואטסאפ, לא ידוע מתי החברה תשלב אותו בצורה מלאה בגרסה הרגילה ולכלל המשתמשים. כאשר ייתכן והגרסה הסופית תהיה שונה מזו שאנו רואים בבטא הנוכחית.

היכולת להגיב על הודעות אינה דבר חדש בעבור רובנו ברשתות חברתיות אחרות, אך לאור הפופולריות של וואטסאפ בעולם, ובמיוחד בארץ, הפיצ’ר צפוי לעניין לא מעט משתמשים שהיו מעדיפים להגיב על הודעה בקצרה עם אמוג’י, ללא הצורך לצטט אותה על מנת להגיב עליה עם אמוג’י כלשהו כפי שנעשה היום.

השוואת מפרטים