אוזניות ה-JBL Quantum 350 מציעות חווית גיימינג אלחוטית במחיר נמוך יותר

אוזניות גיימינג אלחוטיות JBL Quantum 350 (מקור JBL)

חברת האודיו JBL הכריזה על ה-JBL Quantum 350 Wireless, דגם אוזניות הגיימינג האלחוטיות החדש של החברה מסדרת ה-JBL Quantum, המגיע כפתרון אלחוטי זול בסדרה, המשלב דרייברי 40 מ”מ עם טכנולוגיית ה-QuantumSOUND Signature ו-QuantumSURROUND של JBL לחווית גיימינג איכותית ואלחוטית.

אוזניות ה-Quantum 350 החדשות של JBL מצטרפות לסדרת אוזניות ה-Quantum של החברה המיועדות לגיימרים, הזמינות גם בארץ, כדגם האלחוטי השלישי בסדרה יחד עם ה-Quantum 600 ו-Quantum 800. הדגם החדש מגיע במחיר נמוך יותר בעבור משתמשים המעוניינים ליהנות מנוחות השימוש באוזניות אלחוטיות לגיימינג באמצעות קישורית 2.4G אלחוטית עם דונגל יעודי של החברה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בדומה לדגמים האלחוטיים היקרים יותר בסדרה, גם הדגם החדש יגיע עם טכנולוגיית ה-QuantumSOUND Signature לאיכות שמע גבוהה, בנוסף לטכנולוגיית הסראונד QuantumSURROUND ותמיכה בתוכנת ה-QuantumENGINE המאפשרת שליטה גדולה יותר על הסאונד והאפקטים השונים, כאשר האוזניות מוגדרות כמאושרות DISCORD ולעבודה עם Skype ו-TeamSpeak.

אוזניות גיימינג אלחוטיות JBL Quantum 350 (מקור JBL)

מבחינת זמן השימוש, לפי החברה הסוללה המובנה באוזניות תספיק לעד 22 שעות שימוש, כאשר הן יתמכו בטעינה מהירה באמצעות חיבור USB-C, המספק שעת שימוש בטעינה של 5 דקות בלבד.

אוזניות ה-Quantum 350 החדשות של JBL יהיו זמינות למכירה במהלך חודש ספטמבר במחיר של 119 אירו (כ~452 ש”ח), כאשר אין צפי השקה או מחיר בישראל נכון לרגע זה.

בעוד שמרבית אוזניות הגיימינג עדיין מגיעות עם חיבור חוטי, תחום אוזניות הגיימינג האלחוטיות ממשיך להתפתח עם הזמן, כאשר יותר ויותר משתמשים מעדיפים פתרון המעניק להם חופש תנועה שאינו מוגבל באמצעות כבל פיזי.

השוואת מפרטים