משהו רודף את האכסניה בסרט האימה “מפה לא יוצאים” של נטפליקס

לאחר הצלחת סדרות הבתים הרדופים “מי מתגורר בבית היל” (The Haunting of Hill House) ו“מי מתגורר באחוזת בליי” (The Haunting of Bly Manor), נטפליקס מהמרת על בית רדוף נוסף – הפעם בסרט האימה החדש “מפה לא יוצאים” (No One Gets Out Alive), אשר מקבל כעת טריילר ראשון.

הסרט עוקב אחר אמבר, מהגרת צעירה ששואפת לחיות את החלום האמריקאי לאחר שנים בהם הקדישה את כל זמנה לטיפול באמא החולה במקסיקו. אמבר מגיעה בצורה בלתי חוקית לעיר קליבלנד, עם מעט מאוד כסף ובגדים שלא מספיקים לחמם אותה בתקופת החורף. כאשר היא מצליחה לחסוך מעט כסף, אמבר שוכרת חדר זול באכסניה עזובה. מהר מאוד אמבר מתחילה לתהות מי או מה מתגורר בבניין וגורם לדיירים לסיוטים ולמשמע קולות מוזרים מן המרתף. כאשר מתברר שמשהו מרושע אכן רודף את האכסניה, אמבר תאלץ למצוא דרך לצאת בחיים מבניין בו אף אחד לא שומע את צרחותיה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הסרט מבוסס על הספר באותו השם מאת הסופר אדם נוויל, ששוחרר ב-2014. נוויל הפיק את הסרט יחד עם אנדי סירקיס – במאי “ונום 2” (Venom: Let There Be Carnage) אשר צפוי לצאת ב-16 בספטמבר. את “מפה לא יוצאים” מובילה השחקנית כריסטינה רודלו, שמוכרת בעיקר מהסדרה “68 וויסקי” – הגרסה האמריקנית של הסדרה הישראלית “תאג”ד”. אליה מצטרפים מארק מנצ’קה (“הומלנד”, “אוזרק”), דיוויד בררה (“דור מזוין”) ו-ג’ואנה בורג’ה (“דוקטור הו”).

“מפה לא יוצאים” יעלה בנטפליקס ב-29 בספטמבר.

השוואת מפרטים