דיל: הנחות גדולות על שעוני Garmin ו-Polar

שעון Garmin Venu SQ (מקור Garmin) שעון Garmin Venu SQ (מקור Garmin)

שניים מהשעונים החכמים של גרמין זמינים כעת בהנחות גדולות ולצידם גם שעון ספורט חכם של חברת פולאר. השעונים הזמינים במסגרת המבצע הם ה-Garmin Venu SQ שהושק בספטמבר 2020 וה-Garmin Fenix 6 Sapphire, שיהיו זמינים במחירים של 649 ש”ח ו-2,735 ש”ח, בהתאמה, עד 13.9, ושעון ה-Polar Grit X Outdoor שיהיה זמין במחיר של 1,490 ש”ח עד סוף ספטמבר.

שעון Polar במבצע

שעון הספורט Polar Grit X Outdoor M/L מגיע עם מסך 1.2 אינץ’ ברזולוציית 240×240, מציע עמידות גבוהה עם תקן MIL-STD 810G הכולל עמידות בטמפרטורות קיצוניות, נפילות ולחות. הוא משלב מצפן מבוסס מגנומטר הזמין במצב אימון גם ללא שימוש ב-GPS, עמיד במים תחת תקן WR100 (שווה ערך ל-10ATM). הוא מציע מעקב אחר דופק, ניטור שינה, צריכת חמצן מקסימלית (VO2max) ומעקב אחר מגוון פעילויות ספורט, כאשר חיי הסוללה שלו עומדים על עד 7 ימים במצב שעון חכם (כולל ניטור דופק) ועד 40 שעות במצב אימון עם GPS. שעון זה אינו תומך בשפה העברית.

מחיר: 1,490 ש”ח (במקום 2099). *ההנחה מופיעה בעגלת הקניות, במידת הצורך הוסיפו קוד קופון GadgetyKSP

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה

שעוני גרמין במבצע – המבצע הסתיים

שני השעונים של גרמין אשר במבצע מגיעים עם תמיכה מלאה בעברית, שנתיים אחריות של היבואן הרשמי ותמיכה בשירות התשלומים Garmin Pay.

שעון ה-Garmin Venu SQ הוצג לראשונה לפני כשנה, כשהוא עם מסך 1.3 אינץ’ ברזולוציית 240×240, תומך במעקב אחרי מגוון של פעילויות כושר ובלמעלה מ-20 תוכניות אימון מובנות, ומאפשר ניטור שינה, דופק, רווית חמצן בדם Pulse OX ועוד, וגם תמיכה בתקן 5ATM לעמידות בפני מים. לפי גרמין, הסוללה בשעון תספק עד 6 ימי שימוש במצב שעון חכם ועד 14 שעות שימוש במצב GPS.

מחיר: 649 ש”ח (במקום 889). *ההנחה מופיעה בעגלת הקניות, במידת הצורך הוסיפו קוד קופון GadgetyKSP

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה

שעון ה-Garmin Fenix 6 Sapphire מגיע עם מסך 1.3 אינץ’ ברזולוציית 260×260, מד דופק מובנה, מד רמת חמצן בדם, Pulse Ox2, חיישן GPS משולש, מדידת מתח (Stress) ותמיכה בניגון מוזיקה ישירות מהשעון עם אחסון של 32GB. הוא תומך גם בתקן 10ATM לעמידות בפני מים ומציע חיי סוללה של עד 14 ימים במצב שעון חכם, עד 36 שעות במצב GPS ועד 10 שעות בשילוב GPS וניגון מוסיקה.

מחיר: 2,735 ש”ח (במקום 3339). *ההנחה מופיעה בעגלת הקניות, במידת הצורך הוסיפו קוד קופון GadgetyKSP

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים