דיל: כונן WD My Passport SSD בנפח 1TB במחיר 499 ש”ח

כונן SSD חיצוני My Passport SSD (מקור WD) כונן SSD חיצוני My Passport SSD (מקור WD)

כונן ה-SSD של חברת ווסטרן דיגיטל (Western Digital) מסדרת ה-My Passport חוזר למבצע נוסף, הפעם על דגם בנפח של 1 טרה-בייט בלבד, אשר יהיה זמין במגוון צבעים, בהם זהב, אפור ואדום. הכונן מגיע עם אחריות ל-3 שנים ויוצע במחיר מבצע של 499 ש”ח (במקום 689) לזמן קצר בלבד, עד ערב יום כיפור (15.9) או עד גמר המלאי – הקודם מביניהם.

כונן ה-My Passport SSD משתמש בכונן SSD NVMe מובנה ומסוגל להציע מהירות כתיבה של עד 1000MB/s וקריאה של עד 1050MB/s באמצעות חיבור USB 3.2 Gen 2. להגנה על המידע, הכונן מציע יכולת הצפנת מידע בתקן AES-256 ועמידות בפני נפילות מגובה של כ~2 מטרים. תוכנת ה-WD Discovery המגיעה עם הכונן מאפשרת שימוש וגיבוי נוח של פתרונות האחסון בענן דוגמת Drive של גוגל ודרופבוקס, יחד עם שירותי חברתיים כמו פייסבוק ואינטסרגם.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה

כונן SSD חיצוני My Passport SSD (מקור WD)
כונן SSD חיצוני My Passport SSD (מקור WD)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים