הוכרזו: Soundcore Liberty 3 Pro – אוזניות TWS עם סינון רעשים משופר

אוזניות Liberty 3 Pro (מקור Soundcore)

אנקר (Anker) הכריזה על ה-Soundcore Liberty 3 Pro, דגם אוזניות ה-TWS האלחוטיות באמת החדשות ביותר ממותג ה-Soundcore, המגיע עם דרייברי ACAA 2.0 לאיכות שמע גבוהה וטכנולוגיית סינון הרעשים החדשה של החברה, ה-HearID ANC, וזמן סוללה של עד 32 שעות.

דגם ה-Liberty 3 Pro החדש מחליף את דגם ה-Liberty 2 Pro, כאשר הוא מגיע עם דרייברי ה-ACAA 2.0 (ר”ת Astria Coaxial Acoustic Architecture) המשופרים של החברה. האוזניות משלבות דרייברים דינמיים בגודל 10.6 מ”מ, יחד עם דרייברים מסוג Balanced Armature של חברת Knowles, שיהיו בנויים אחד על גבי השני בתצורה ייחודית.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

החברה שיפרה בנוסף גם את סינון הרעשים לטכנולוגיה בשם HearID ANC, המתאימה בצורה טובה וחכמה יותר את סינון הרעשים, המגיע ב-3 רמות שונות ומשתמש ב-6 מיקרופונים המובנים באוזניות. הדגם החדש יתמוך בטכנולוגיית LDAC להעברת שמע אלחוטי בצורה טובה יותר ויציע עמידות למים בתקן ה-IPX4.

אוזניות Liberty 3 Pro (מקור Soundcore)

אוזניות ה-Liberty החדשות יציעו עד 8 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 32 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהם ללא סינון רעשים, כאשר זמן השימוש יורד ל-6 ו-24 שעות בהתאמה עם סינון רעשים פעיל. בנוסף, האוזניות יתמכו בטעינה מהירה המספקת 3 שעות שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

אוזניות ה-Liberty 3 Pro החדשות זמינות למכירה בארה”ב במחיר של 170 דולר (כ~548 ש”ח). כאשר יהיה ניתן להשיג אותן ב-4 צבעים: שחור (Midnight Black), לבן (Frost White), אפור (Fog Gray) וסגול (Dusk Purple).

השוואת מפרטים