סוף העולם לא מעניין את גראלט בטריילר לעונה השניה של “המכשף”

המכשף, עונה 2 (תמונה: Netflix)

נטפליקס שיחררה את הטריילר המלא לעונה השניה של “המכשף” (The Witcher), אשר רומז כי אנו נמצאים בלא פחות מ”קץ הימים” – העולם מתנהג מוזר, הצפון והדרום במלחמה ומפלצות שאמורות להיות עמוק בשנת החורף שלהן משוטטות בחופשיות. אך את גראלט זה לא מאוד מרשים. “עברתי כבר שלושה סופי עולם לכאורה”, הוא מכריז. “זה בלבול מוח”.

הטריילר החדש נותן לנו הצצה קטנה לאימוניה של סירי אשר התאחדה עם גראלט בסוף העונה הקודמת וכעת מתחילה במסעה להפוך לציידת מפלצות בעצמה. אך האויבים החדשים בהם ייתקלו השניים הם לא בדיוק מפלצות קלילות להתאמן עליהן, אלא יריבים ראויים ומאיימים כולל מה שנראה כמפלצת דמויית עץ עם ענפים תוקפניים במיוחד. בינתיים, יניפר וחבריה הקוסמים נאלצים להתמודד עם מלחמה משלהם. לסיום, אנו מקבלים סצינה קצרצרה בה חוזר ג’סקייר המשורר אשר לא נראה שמח במיוחד להצטרף שוב לחברו המכשף, ונאלץ להיפרד מחבריו החדשים – שני עכברים חמודים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אל העונה החדשה חוזרים כמובן הנרי קאביל, פריה אלאן, אניה צ’אלוטרה וג’ואי בייטי. מלבד העונה החדשה, יש לצפות גם לשלל תכנים נלווים בעולם “המכשף” שהולך וגדל בנטפליקס. לאחרונה שוחרר לשירות סרט האנימה “המכשף: סיוטו של הזאב” (The Witcher: Nightmare of the Wolf), ובהמשך נקבל גם סדרת בת בשם “מקור הדם” (Blood Origins) שתעקוב אחרי השבט האלפים האחרון. “המכשף” גם חודשה מראש לעונה שלישית.

העונה השניה של “המכשף” תעלה לנטפליקס ב-17 בדצמבר.

השוואת מפרטים