דיסני משחררת טריילר ראשון לסדרה “הספר של בובה פט”

בובה פט (תמונה: Disney)

לאחר הצלחת “המנדלוריאן” (The Mandelorian), בדיסני פלוס מוכנים להשיק את הסדרה הבאה של יקום “מלחמת הכוכבים” ומשחררים את הטריילר הרשמי של “הספר של בובה פט” (The Book of Boba Fett), אשר תראה את השתלטותו של צייד הראשים על הכוכב המדברי טטואין.

הסדרה מגיעה לאחר טיזר קצר ומפתיע ששודר בסיום העונה השניה של “המנדלוריאן” ובו מגיע בובה פט (טמורה מוריסון) לטטואין יחד עם שכירת החרב פנק שאנד (מינג-נה וון). השניים משתלטים על כוכב הלכת שעד כה נשלט על ידי המעסיק של פט, ג’אבה ההאט (Jabba the Hutt). בטריילר מבטיח פט כי בעוד ג’אבה שלט באמצעות פחד, השלטון שלו יאופיין בכבוד. אך נראה כי המנהיג החדש לא פחות מאיים מקודמו, וטטואין עדיין לא זוכה למנהיג סימפטי במיוחד. נראה כי לא כולם מרוצים מהנהגת הצמד החדש, והשניים יאלצו לשמור על שלום הכוכב עליו מאיימים שלל פושעים, על ידי שימוש בכח מפוקפק ויד רמה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הסדרה החדשה היא רק ההיצע הראשון מתוך שלל תכני “מלחמת הכוכבים” הצפויים להגיע בעתיד הקרוב. הסדרה הבאה ככל הנראה תהיה ספין אוף נוסף של “המנדלוריאן” אשר תעסוק בדמותה של אשוקה טאנו בכיכובה של רוזריו דוסון. בנוסף, יש לצפות גם לסדרה “אנדור” (Andor) שתעקוב אחר קסיאן אנדור מהסרט “רוג אחת” (Rogue One) בכיכובו של דייגו לונה, וכמובן לסדרה המצופה של אובי וואן קנובי עם יואן מקגרגור.

“הספר של בובה פט” תעלה בדיסני פלוס ב-29 בדצמבר. השידור בישראל ככל הנראה ימתין עד שהפלטפורמה תושק בגרסה מקומית, בתאריך אשר טרם נמסר.

השוואת מפרטים