הוכרזו : AONIC FREE – אוזניות ה-TWS החדשות של Shure

אוזניות ה-AONIC FREE החדשות (מקור Shure)

מותג האודיו האמריקאי Shure חשף את אוזניות ה-AONIC FREE, או בשמן המלא Shure AONIC FREE True Wireless Sound Isolating, אוזניות ה-TWS האלחוטיות הראשונות של החברה בקטגוריה שלהן, המגיעות עם הפחתת רעשים בעוצמה של עד 37dB וזמן סוללה של עד 21 שעות.

בעוד שחברת Shure הציגה אוזניות אלחוטיות עוד קודם לכן, הן עוצבו לספורטאים עם “וו אוזן” (Ear hook) שנועד להחזיק אותן במקום. לעומתן, דגם ה-AONIC FREE החדש מסמן את הכניסה הרשמית של Shure אל שוק אוזניות ה-TWS האלחוטיות לשימוש כללי יותר בעבור כלל המשתמשים, עם עיצוב סטנדטי אך ללא סינון רעשים אקטיבי (ANC).

הדגם החדש מגיע עם טכנולוגיית האודיו של Shure לאיכות סאונד ברמת סטודיו (שם גם מוצאים לרוב את מוצרי החברה), כאשר הן מגיעות עם תמיכה בטכנלוגיית ה-aptX של קוואלקום. אך בעוד שהן מציעות מצב “סביבה” (Environment) המאפשר לשמוע את סביבת המשתמש ללא הסרת האוזניות, הן אינן אוזניות מסננות רעשים, אלא רק מבודדות רעשים בעוצמה של עד 37dB בזכות איטום האוזן מהסביבה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אוזניות ה-AONIC FREE החדשות (מקור Shure)

האוזניות החדשות יציעו עד 7 שעות שימוש בטעינה אחת, ועד 21 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן, כאשר הן תומכות בטעינה מהירה המספקת שעת שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

אוזניות ה-AONIC FREE החדשות של Shure זמינות למכירה במחיר של 199 דולר (כ~619 ש”ח), כאשר ניתן להשיג אותן בצבע אפור (Graphite Grey) בלבד.

השוואת מפרטים