דיל: עכבר Logitech MX Master 2S ב-55 דולר

עכבר Logitech MX Master 2S (תמונה: Logitech) עכבר Logitech MX Master 2S (תמונה: Logitech)

עכבר ה-Logitech MX Master 2S זמין כעת לרכישה באמזון במחיר של 55 דולר (כ-170 שקלים), עם משלוח בחינם לישראל. המבצע ככל הנראה מגיע כחיסול מלאי ולא ידוע כמה יחידות זמינות לעכבר. נציין כי המבצע כבר ירד וחזר מספר פעמים בימים האחרונים.

ה-MX Master 2S מסוגל לעבוד על כל משטח, אפילו זכוכית, ומכיל גלילה “מקוטעת” (סטנדרטית) וגלילה מהירה, אותה יכול לבחור המשתמש באמצעות כפתור, וזו אף תתאים את עצמה לסוג העבודה עם כפתור הגלילה באופן אוטומטי. הוא אף כולל גלילה אופקית בצידו, אותה ניתן לתכנת באופן מותאם אישית. משקלו של עכבר זה הינו כ-145 גרם, והוא מכיל תמיכה ב-Bluetooth בנוסף לדונגל המצורף.

הצטרפו לקבוצת גאדג’טי דיל בטלגרם >> https://t.me/GadgetyDeal

העכבר תומך בתוכנת ה-Logitech Flow, חלק מתוכנת ה-Logitech Options המנהלת כיום את העכברים לשוק הביתי והמקצועי. התוכנה מאפשרת שליטה מלאה על עד 3 מחשבים והיא מסוגלת לעשות זאת ברמה של העתקת מידע ממחשב אחד למשנהו. ברמת החומרה ניתן למצוא חיישן מדוייק ברזולוציה של עד 4000 DPI, כאשר בצד הסוללה מצהירה החברה על תמיכה בעד כ-70 שעות, עם טעינה מהירה באמצעות כבל micro-USB.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה באמזון


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם. As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים