טסלה השיקה גרסה מוקטנת של טרקטורון ה-Cyberquad החשמלי

טרקטורון ה-Cyberquad לילדים (מקור טסלה)

טסלה (Tesla), יצרנית הרכבים החשמליים, השיקה בצורה שקטה את ה-Cyberquad for Kids, טרקטורן חשמלי לילדים המעוצב כגרסה מוקטנת של טרקטורון ה-Cyberquad של החברה שהוצג ב-2019 אך לא הושק עד היום. בנוסף, החברה הציגה את משרוקית ה-Cyberwhistle בעיצוב ה-CyberTruck.

אילון מאסק (Elon Musk) ושלל החברות שלו ידועים בהשקה של לא מעט מוצרים לא שגרתיים, בהם ה”לא-להביור” (Not-A-Flamethrower) של חברת בורינג, טקילת הטסלה ומוצרים נוספים, כאשר עכשיו מצטרף אליהם טרקטורון ה-Cyberquad לילדים.

הטרקטורון החדש מעוצב בדומה לדגם ה-Cyberquad שהוצג ב-2019 יחד עם טנדר ה-CyberTruck, כאשר שניהם עדיין לא הגיעו למעשה עד היום לשוק. לעומת זאת, טרקטורון ה-Cyberquad for kids זמין למכירה כאשר הוא מיועד לילדים בני +8 ומציע טווח נסיעה של עד כ~24 ק”מ, עם נסיעה במהירות מקסימלית של עד כ~16 קמ”ש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

טרקטורון ה-Cyberquad לילדים (מקור טסלה)
טרקטורון ה-Cyberquad לילדים (מקור טסלה)

מוצר נוסף ולא שגרתי שטסלה השיקה הוא ה-Cyberwhistle, משרוקית העשויה פלדת אלחלד ומעוצבת בדומה לטנדר ה-CyberTruck.

המוצר מוגדר מראש על ידי החברה כפריט אספנות ולפי מאסק בא לצחוק על מטלית ה-Polishing Cloth של אפל שהושקה יחד עם ניידי ה-MacBook Pro מוקדם יותר השנה.

משרוקית ה-Cyberwhistle (מקור טסלה)
משרוקית ה-Cyberwhistle (מקור טסלה)

טרקטורון ה-Cyberquad for Kids החדש של טסלה זמין למכירה במחיר של 1900 דולר (כ~6005 ש”ח), כאשר משרוקית ה-Cyberwhistle עלתה 50 דולר (כ~158 ש”ח) אך אינה זמינה יותר למכירה.

נראה שטסלה החליטה כי בזמן שהמבוגרים עדיין מחכים להשקת טנדר ה-CyberTruck וטרקטורון ה-Cyberquad, גם הילדים צריכים רכב חשמלי משלהם בדמות גרסת הילדים ל-Cyberquad.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים