“כרום זה כל כך 2008”: מיקרוסופט מנסה לשכנע אתכם להשתמש דפדפן Edge

דפדפן Microsoft Edge דפדפן Microsoft Edge

מיקרוסופט מעדיפה שתשתמשו ב-Edge כדפדפן הראשי שלכם, והיא לוקחת את הנושא צעד אחד קדימה עם פרסום אקטיבי כנגד מעבר לדפדפנים אחרים. “דפדפן הכרום הוא כל כך 2008”, מעידות הפרסומות של מיקרוסופט אותן היא מציגה בחיפוש דפדפנים חלופיים, כשהן מוסיפות ומציינות ש-“אין לכם באמת צורך גם בדפדפנים אחרים”, כי לפחות על ווינדוס – “כבר יש לכם Microsoft Edge”.

אחרי שבחודש הקודם פרסמנו עד כמה מיקרוסופט מתאמצת למנוע שימוש בדפדפנים אחרים עם קישורים מיוחדים בווינדוס שנפתחים אוטומטית בדפדפן ה-Microsoft Edge, נראה כי החברה החליטה לעשות צעד נוסף בניסיון לשכנע אנשים להשתמש בדפדפן ה-Edge.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הפעם, מיקרוסופט החליטה להוסיף התראות הקופצות בפני משתמשים שיגיעו לעמוד ההורדה של דפדפן הכרום דרך דפדפן ה-Edge, על מנת לנסות ולשכנע אותם שלא להוריד אותו. בין ההודעות שמיקרוסופט מציגה למשתמשים שלה אפשר למצוא (בתרגום חופשי לעברית):

  • “דפדפן ה-Microsoft Edge משתמש באותה הטכנולוגיה כמו ה-Chrome, רק בתוספת האמון של מיקרוסופט”
  • “הדפדפן הזה הוא כל כך 2008! אתה יודע מה חדש? Microsoft Edge”
חלון ההתראה הקופץ של מיקרוסופט (מקור neowin)

בנוסף לזה, במידה וחיפשתם דפדפן אחר או התקנה של דפדפן אחר דרך ה-Microsoft Edge ומנוע ה-Bing שלו, תקבלו הודעות גדולות בראש העמוד ש”אתם כבר משתמשים ב-Microsoft Edge” ו-“אין צורך להוריד דפדפן חדש”.

אחרי הכישלון של דפדפן ה-Edge המקורי והמעבר למנוע הכרומיום עם גרסת ה-Microsoft Edge, מיקרוסופט הצליחה להגיע למקום השני בשוק דפדפני האינטרנט, שעדיין נשלט עדיין על ידי דפדפן הכרום של גוגל. אך כפי שנראה, היא בחרה לעבור הילוך בניסיון שלה לגרום למשתמשים להשתמש בדפדפן ה-Edge במקום דפדפנים מתחרים בווינדוס.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים