דיווח: שעון ה-Pixel Watch החכם של גוגל יגיע לשוק ב-2022

שעון ה-Google Pixel Watch (מקור Jon Prosser)

אחרי לא מעט שנים של ציפיה, שעון ה-Pixel Watch החכם של גוגל (Google) צפוי להגיע סוף סוף לשוק ב-2022, כך לפי דיווח חדש של Business Insider, המצביע על כך שהשעון החכם של גוגל נמצא בשלבי הבדיקה האחרונים שלו על ידי הצוותים הפנימיים בחברה בטרם להשקה הרשמית.

גוגל נחשבת לאחת השחקניות הלא שגרתיות בתחום השעונים החכמים. בעוד שהחברה מפתחת את מערכת ה-Wear OS הנמצאת בלא מעט שעונים חכמים דוגמת ה-Galaxy Watch 4 של סמסונג, והיא אף רכשה את יצרנית השעונים החכמים Fitbit ב-2019, לחברה עצמה עדיין אין שעון חכם מהמותג העצמאי שלה, שלא כמו סדרת מוצרי ה-Pixel, בהם מכשירי ה-Pixel 6 האחרונים.

יש לציין כי השמועות על שעון ה-Pixel Watch החלו עוד ב-2018, עד למצב בו גוגל הייתה צריכה להודיע רשמית שהוא לא יוכרז ב-2018. עם זאת, השעון שקיבל את שם הקוד Rohan צץ מחדש במהלך 2021 עם הדלפת העיצוב הצפוי שלו. עכשיו אנו מקבלים אימות נוסף על החשיפה הקרבה של השעון דרך הדיווח של ה-Business Insider המציין כי עובדי גוגל קיבלו הנחיה “להתכונן” להשקת השעון בשנה הבאה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שעון ה-Google Pixel Watch (מקור Jon Prosser)

בעוד שלא ידוע מתי בדיוק גוגל תשיק את שעון ה-Pixel Watch או האם הוא אכן יקבל את השם הזה בסופו של דבר, הדיווח החדש מאמת באופן כמעט רשמי את העובדה כי השעון יגיע במהלך 2022.

כל מה שנותר לנו לעשות הוא לחכות ולראות כיצד יגיב שוק השעונים החכמים, שנשלט היום על ידי אפל וסדרת שעוני ה-Apple Watch שלה, על הכניסה הרשמית הראשונה של גוגל לשוק השעונים החכמים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים