מארוול משחררת את הטריילר הראשון לסרט דוקטור סטריינג’ 2

דוקטור סטריינג’ 2 בממדי הטירוף (תמונה: Marvel)

אחרי שהוקרן בהפתעה עם סיום הקרדיטים של “ספיידרמן: אין דרך הביתה” בבתי הקולנוע, מארוול שיחררה רשמית את הטריילר הראשון ל”דוקטור סטריינג’ 2″ או “דוקטור סטריינג’ בממדי הטירוף” (Doctor Strange in the Multiverse of Madness), אשר ימשיך מספר עלילות שנפתחו השנה בשלל יצירות מארוול בקולנוע ובטלוויזיה.

ראשית, יש לציין שהטריילר בטוח לצפייה גם למי שטרם ראה את “אין דרך הביתה”, שכן כל המידע שבו הוא כזה שכבר הופיע בטריילרים של ספיידרמן ולא רק בסרט עצמו. עם זאת, ישנם ספוילרים קלים לסדרות הטלוויזיה “וונדהויז’ן” (WandaVision) ו“מה אם…” (What If…).

הטריילר נפתח עם מילותיו של סטריינג’ (בנדיקט קמברבאץ’) שכבר שמענו בעבר – “המולטיוורס הוא קונספט עליו אנו יודעים מעט מאוד”. סטריינג’ נאלץ להתמודד עם השלכות הכישוף שהטיל, ומנסה לגייס את עזרתה של וונדה מקסימוף (אליזבת’ אולסן) כדי להבין טוב יותר את רעיון היקומים המקבילים. את וונדה הוא מוצא ביער פרחוני, אליו ברחה אחרי אירועי “וונדהויז’ן”.

מכאן אנו מקבלים הצצה לנבל החוזר קארל מורדו (צ’יווטל אג’יופור), אשר נשבע בסרט הקודם לנטרל את כוחם של כל המכשפים. “האיום הגדול ביותר על היקום”, אומר מורדו לסטריינג’, “הוא אתה”. אך מורדו לא בהכרח מתכוון רק לסטריינג’ שאנו מכירים, אלא גם לגרסה אחרת שלו – “סטריינג’ סופרים” (Strange Supreme), וריאנט רשע של הדמות אשר הוצג לראשונה בסדרה המצוירת “מה אם…”.

העלילה של הסרט עדיין נשמרת בסוד ואיננו יודעים אילו גיבורים או נבלים נוספים עלולים לצוץ בסרט שכולו מתעסק במולטיוורס. ידוע כי לאחרונה מארוול חזרו לצלם קטעים נוספים לסרט, ככל הנראה כדי לקשר אותו טוב יותר ל”אין דרך הביתה” ולסדרות הטלוויזיה של דיסני פלוס שיצאו השנה, עקב ההצלחה הגדולה שלהן.

עוד יחזרו לסרט בנדיקט וונג כ-וונג, רייצ’ל מקאדמס ככריסטין, וכן תצטרף השחקנית סוצ’י גומז (“מועדון הבייביסיטריות”) כאמריקה שאבז, דמות הידועה בקומיקס של מארוול כגיבורה “מיס אמריקה”.

“דוקטור סטריינג’ 2” ינחת בבתי הקולנוע ב-5 במאי, 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים