הדלפה: כך צפוי להיראות ה-Oppo Find X5 Pro

Oppo Find X5 Pro (תמונה: prepp) Oppo Find X5 Pro (תמונה: prepp)

למכשיר ה-Oppo Find X3 Pro כבר יש וותק של 9 חודשים בשוק מאז הכרזתו במרץ האחרון, וכשאנחנו יודעים ש-Oppo בדרך כלל מחליפה מכשירי דגל פעם בשנה, אנחנו עתידים לפגוש את ממשיך דרכו בחודש מרץ הקרוב בתחילת 2022. על פי ההדלפה האחרונה המגיעה אלינו דרך OnLeaks, אנחנו רואים את מה שצפוי להתברר כעיצובו המלא של ה-Oppo Find X5 Pro בעוד כשלושה חודשים.

בהדלפה הזו איננו מגלים את מידותיו של המכשיר, אך כן נוכל לראות שגודל המסך שלו מסתכם ב-6.78 אינץ’, עם חור מצלמה בחלקו העליון והשמאלי בדומה לקודמו. עוד מהחזית נוכל לראות שוליים דקיקים למדי המקיפים את התצוגה, בזמן שבחלקו העליון נפגוש את אפרכסת השמע ומתחת לפני התצוגה כנראה שיתמקם סורק טביעות אצבע לפתיחת הנעילה.

את העיצוב הזה מבסס המדליף על גבי שרטוטים מוקדמים של דגמים נסיוניים המציגים את מכשיר הדגל הבא של Oppo, מה שאומר שייתכן ונראה שינויים בעיצוב הסופי אך גם אודות אלו כנראה שנקבל עדכונים בהמשך עד לרגע ההכרזה. בחזרה למכשיר, אנחנו רואים את כפתור ההדלקה והכיבוי במסגרתו הימנית, כאשר מסגרתו השמאלית מאחסנת את כפתורי וויסות הווליום.

החלק המסקרן ביותר של ה-Oppo Find X5 Pro (או Oppo Find X4 Pro) נמצא בגבו, כששם החברה בוחרת להמשיך עם הקו העיצובי הייחודי אותו פיתחה בשנה שעברה, בו אנחנו יכולים לראות שינוי הדרגתי של גובה הגב אל תוך מערך הצילום. בשנה שעברה קיבלנו 4 חיישני צילום שונים, אך לפחות על פי ההדלפה אנחנו רואים שהמספר הזה ירד ל-3 חיישנים בדור החדש יחד עם זוג מבזקי לד.

עוד ניתן להבחין בכך שעדיין אין במכשיר מצלמת פריסקופ לזום מרוחק, או את מצלמת המאקרו עם טבעת ה-LED משנה שעברה, מה שאולי מעיד על כך של-Oppo יש דגם אפילו משופר יותר בכיס ומה שאנחנו רואים כרגע זה לא דגם הפרו אלא הדגם הסטנדרטי. זו לא הפעם הראשונה בה אנחנו נתקלים בהיתכנות של שם שאינו מתאים למכשיר, אך זו השערה בלבד בשלב זה וייתכן וזה הוא אכן ה-Oppo Find X5 Pro שמשתמש ב-3 מצלמות במקום 4.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים