שעון ה-Garmin Venu 2 Plus עם אפשרות לביצוע שיחות נחשף ומגיע גם לישראל

שעון ה-Venu 2 Plus (מקור גרמין)

גרמין (Garmin) הכריזה על שעון ה-Venu 2 Plus, התוספת החדשה ביותר של החברה לסדרת ה-Venu 2, המגיע עם מסך AMOLED עגול בגודל 1.3 אינץ’. הדגם החדש מוסיף לראשונה בעבור הסדרה אפשרות לביצוע שיחות קוליות והפעלה של עוזרות קוליות מהמכשיר הסלולרי דרך השעון עצמו, כאשר הוא מציע זמן סוללה של עד 9 ימים.

שעון ה-Venu 2 Plus החדש של גרמין מצטרף לדגמי ה-Venu 2 ו-Venu 2S, וממוקם למעשה בין שני הדגמים הקודמים מבחינת גודל, כאשר הוא מגיע בגודל 43 מ”מ עם מסך AMOLED בגודל 1.3 אינץ’ ברזולוציית 416×416 ועם ציפוי Gorilla Glass 3 לעמידות מוגברת, זאת בהשוואה ל-Venu 2 הרגיל שמגיע בגודל 45 מ”מ וה-Venu 2S שמגיע בגודל 40 מ”מ עם מסך 1.1 אינץ’ קטן יותר.

השינוי הגדול ביותר בדגם החדש לעומת הדגמים הקודמים הוא אפשרות חדשה לביצוע שיחות קוליות דרך השעון ויכולת הפעלה של העוזרת הקולית בסלולר ישירות ממנו. מלבד זאת, השעון מציע מגוון פיצ’רים נוספים הכוללים מעקב אחר מגוון של פעילויות כושר, בהן פעילויות במים עם עמידות למים בעומק של עד  50 מטרים (5ATM) ו-GPS מובנה לניטור מדויק יותר. השעון מאפשר ניטור שינה, דופק, רווית חמצן בדם Pulse OX ועוד, וגם תמיכה בשירות התשלומים Garmin Pay, והוא מציע אחסון מובנה של עד 650 שירים משירותי המוזיקה המוזיקה ספוטיפיי, אמזון מיוזיק ודיזר להורדה והאזנה ללא צורך בחיבור למכשיר הסלולרי.

שעון ה-Venu 2 Plus (מקור גרמין)

מבחינת חיי הסוללה, שעון ה-Venu 2 Plus מציע זמן שימוש של עד 9 ימים במצב שעון חכם רגיל או עד 10 ימים במצב חיסכון, כאשר שימוש בשעון במצב GPS מוריד את זמן הסוללה ל-24 שעות במצב GPS ללא מוזיקה ו-8 שעות במצב GPS עם מוזיקה. הוא תומך בטעינה מהירה המספיקה ליום שימוש מלא או שימוש במעקב GPS עם מוזיקה למשך שעה, כל זאת בטעינה של 10 דקות בלבד.

מחיר שעון ה-Venu 2 Plus בישראל: 1,949 ש”ח – לחצו למידע נוסף ולרכישה

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים