ליאם ניסן יוצא להציל את משפחתו פעם נוספת במותחן החדש “סוכן הצללים”

סוכן הצללים (תמונה: Open Road Films)

ליאם ניסן חוזר בסרט אקשן חדש בו הוא ימשיך לעשות מה מה שהוא עושה הכי טוב – לחשוף קנוניות מסוכנות ולהציל את בתו החטופה. הפעם, מדובר במותחן “סוכן הצללים” (Blacklight), אשר הטריילר הראשון שלו שוחרר כעת.

הסרט עוקב אחר טרוויס בלוק (ניסן), סוכן פדרלי חשאי עבור האף.בי.איי אשר עובד בעיקר בצללים וללא תיעוד. תפקידו הרשמי נקרא “פותר בעיות” (Fixer) והוא כולל חילוץ סוכנים אחרים שנקלעו למצבים מסוכנים כחלק מהסתננות לארגוני פשע. כאשר בלוק מגלה תוכנית סודית של ראש האף.בי.איי אשר מחסלת אזרחים תמימים, הוא מגייס את עזרתה של עיתונאית אשר עובדת על חשיפת הסיפור. אך העבר וההווה של בלוק מתערבבים כאשר אנשי התוכנית מתחילים לאיים על בתו ונכדתו. כעת, יאלץ בלוק להציל את האנשים שהוא אוהב תוך כדי חשיפת האמת בתקווה לזכות לגאולה על עברו האלים.

הטריילר נפתח בהבנה של בלוק שאולי הוא לא בהכרח האיש הטוב בסיפור, וייתכן והאנשים שעבד עבורם כל השנים הללו הם בעצם הרעים כל הזמן הזה. בלוק ממשיך לספר לנו קצת על התפקיד שלו, שכיאה לדמות של ליאם ניסן, כולל פריצה, כפייה באלימות ושלל פעולות לא בדיוק חוקיות. אך מעולם לא רצח – שלא נמצא בתפריט שלו.

הטריילר מלא האקשן לוקח גם זמן להראות לנו את הצד הרגיש והמשפחתי יותר של בלוק, אשר מקווה לתקן את הטעויות שעשה כהורה כעת משהוא מתכנן לפרוש מתפקידו. אך בדרך לתיקון עצמי, בלוק יימצא את משפחתו מעורבות בדיוק בעולם שממנו הוא מנסה לברוח, כאשר הוא מגלה שבתו ונכדתו נעלמו. בשלב הזה, לא ברור איך עדיין מישהו בעולם הקולנוע מעז לאיים על משפחתו של ליאם ניסן. כנראה הם לא צפו בסרטים אחרים שלו…

הסרט מגיע מאת הבמאי מארק וויליאמס, שעבד עם ניסן בשנה שעברה על סרטו “גנב עם כבוד” (Honest Thief). מלבד ניסן, יככבו גם איידן קווין (“זהות לא ידועה”), טיילור ג’ון סמית’ (“חפצים חדים”), אמי רייבר-לפמן (“אקדמיית המטרייה”), יעל סטון (“כתום זה השחור החדש”), וקלייר ואן דר-בום (“הוואי חמש אפס”).

“סוכן הצללים” צפוי לצאת לאקרנים בישראל ב-17 בפברואר, 2022. 

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים