הוכרז: Samsung Odyssey Ark – מסך גיימינג ענק ומסתובב בגודל 55 אינץ’

מסך Odyssey Ark (מקור סמסונג) מסך Odyssey Ark (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) הציגה במהלך תערוכת CES 2022 את ה-Odyssey Ark, מסך 55 אינץ’ קעור ברזולוציית 4K המגיע ביחס 16:9, עם תמיכה בהצגת מידע ממקורות שונים ואפשרות סיבוב למצב אנכי וגבוה במיוחד.

אחרי שמוקדם יותר הכריזה על מסך ה-Odyssey Neo G8 מסדרת מסכי הגיימינג שלה, כעת מגיע מסך ה-Odyssey Ark החדש בגודל של 55 אינץ’, גם הוא מציע קעירות של 1000R, ולוקח את התואר מסך ה-Odyssey הגדול ביותר מדגם ה-Odyssey Neo G9 שהגיע בגודל 49 אינץ’.

המסך החדש מגיע ברזולוציית 4K ויחס תצוגה של 16:9 ונבנה במיוחד לריבוי תצוגות, עם Multiview המאפשר להציג וידאו מ-4 מקורות וידאו, כאשר השליטה על המסך כולו מבוצעת באמצעות בקר שולחני יעודי השולט גם בגודל התצוגה על המסך. עם זאת, ה-Ark רחוק מלהיות מסך גדול טיפוסי, כאשר ניתן לסובב אותו ממצב אופקי למצב אנכי “אולטרה-גבוה” עליו יכול המשתמש להפעיל מספר תצוגות שונות לגובה.

סמסונג לא מסרה צפי זמינות או מחיר למסך ה-Odyssey Ark החדש.

בגודל של 55 אינץ’ מדובר על אחד ממסכי המחשב הגדולים, אם לא הגדול ביותר עד היום, כאשר עם ה-ARK סמסונג מציגה קונספט מעניין למדי עם האפשרויות הרבות להצגת וידאו ממספר מקורות על מסך אחד.

תמונות של מסך ל-Ark מכנס CES 2022:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים