הנסיך המדליק מבל אייר כבר לא כל כך מצחיק בעיבוד טלוויזיוני חדש

בל אייר (תמונה: Peacock)

“הנסיך המדליק מבל אייר”, הסדרה האיקונית של וויל סמית’ משנות ה-90, חוזרת למסך בגרסה חדשה – אך סביר שלא בדיוק תזהו אותה מהטריילר. הנסיך יגיע שוב לעיר העשירה בלוס אנג’לס, אך הפעם יעשה זאת בעיבוד פחות מצחיק ויותר דרמטי ואפל בסדרה החדשה “בל אייר” (Bel Air) מבית Peacock, פלטפורמת הסטרימינג של רשת NBC.

הפרויקט כולו החל מסרט קצר שיצר מעריץ של הסדרה המקורית, הבמאי הצעיר מורגן קופר. קופר ביים סרטון שמדמיין את הסדרה הקומית כדרמה אפלה ורצינית העוסקת במעבר של וויל מפילדלפיה לבל-אייר אחרי אירועים טראומטיים שחווה. הסרטון בעצם השתמש בנושאים המשמעותיים בהם עסקה הסדרה המקורית – מלחמות גזע, הבדלי מעמדות והזדמנויות שניות, כדי לדמיין סדרה הרבה יותר דרמטית. הסרטון של קופר הפך ויראלי ותפס את תשומת ליבו של וויל סמית’, אשר הפיק את הסדרה החדשה כדרמה עם פרקים בני שעה.

הסדרה תתרחש באמריקה של ימינו, ותעקוב אחר המסע המסובך של וויל (ג’בארי בנקס) מרחובות פילדלפיה לאחוזה המפוארת בבל אייר. שני העולמות של וויל יתנגשו, כאשר הוא ייתקל בהזדמנות לחיים חדשים, אך יתקשה להשאיר את העבר שלו מאחוריו. מהטריילר נראה כי הסדרה תעסוק הרבה יותר באירוע שהביא את וויל לעזוב את פילדלפיה. אם בסדרה המקורית כל המידע שקיבלנו לגבי האירוע הוא שורה משעשעת אחת בשיר הפתיחה על חבורה שעשתה “צרות בשכונה”, נראה שכאן מדובר בסיפור מסובך בהרבה על מצב הפשע בעיר.

הטריילר ממשיך להציג לנו את כל הדמויות האהובות מהסדרה הקלאסית בגרסאות החדשות. כל בני משפחת בנקס נמצאים כאן ו-וויל פוגש אותם אחד אחד באיחוד משפחתי מרגש. הדוד פיל (אדריאן הולמס, “גורד שחקים”), הדודה ויויאן (קסנדרה פרימן, “לוק קייג’) והילדים הילארי (קוקו ג’ונס), קרלטון (אולי שולוטן) ואשלי (אקירה אקבר, שגילמה את מוניקה הצעירה ב“קפטן מארוול”). אנו אפילו זוכים לראות את ג’פרי (ג’ימי אקינבולה, “החץ”) שכבר לא נקרא משרת אלא “מנהל משק הבית” ואת חברו הטוב של וויל, ג’אז (ג’ורדן ל. ג’ונס) המבוסס כמובן על שותפו המוסיקלי של סמית’, הדי.ג’יי ג’אזי ג’ף. לפני שוויל מגיע לבל אייר, ג’אז מזכיר לו שעליו תמיד לזכור מאיפה הוא בא.

שלושת הפרקים הראשונים של “בל אייר” יעלו לפלטפורמת Peacock ב-13 בפברואר. הסדרה טרם נמכרה לשידור בישראל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים