דיל: עכבר Logitech MX Master 3 ב-227 ש”ח

Logitech MX Master 3 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) Logitech MX Master 3 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

עכבר הדגל האחרון של חברת לוג’יטק, ה-MX Master 3, נמצא כעת במחיר מיוחד ונמוך במיוחד של 227 ש”ח באתר KSP, עם שנתיים אחריות מטעם היבואן הרשמי. מדובר במבצע קצר מועד, אשר יימשך עד יום ד’, 12.1 בחצות בלבד (לאחר שהוארך ביום).

עכבר ה- MX Master 3 הגיע ב-2019 כמחליפו של ה-MX Master 2S, כשהוא מציע גלילה מהירה ומדויקת הודות לשילובה של גלגלת MagSpeed, המאפשרת מעבר שקט ונוח בין אלפי שורות בשנייה. הוא תומך בתוכנת ה-Flow, המאפשרת שליטה מלאה על עד 3 מחשבים, ומציע עיצוב המתאים לעבודה נוחה וממושכת עם תמיכה בכף היד ובפרק כף היד.

ה-MX Master 3 מציע מגוון אפשרויות התאמה אישית דרך תוכנת ה-Logitech Options למחשב (PC או Mac) ומגיע עם חיישן ה-Darkfield התומך בתנועת העכבר על משטחים שונים ומספק רמת דיוק גבוהה של 4,000DPI וחיי סוללה של עד 70 ימי שימוש רצופים עם תמיכה בטכנולוגיית טעינה מהירה שתאפשר יום עבודה שלם עם העכבר לאחר 3 דקות טעינה בלבד. פרטים נוספים על העכבר תוכלו למצוא בסקירה המלאה בגאדג’טי.

לחצו כאן לפרטים נוספים ולרכישה

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים