מבצעים לשנה החדשה: הנחות על רשיונות ווינדוס 11 ואופיס ב-31 דולר

מבצעי Godeal24 ל-2022

בחסות Godeal24

השנה החדשה נפתחה ולכבודה יוצאים באתר Godeal24, המשווק רשיונות של ווינדוס, אופיס ועוד, במבצעים לרשיונות תוכנה ל-Office 2021, ווינדוס 11, ווינדוס 10 ותוכנות נוספות, עם קודי קופון המקנים הנחות של עד 50% על חלק מהרשיונות. באתר סידרו הפעם את המבצעים על פי הפופולריות של המוצרים הנרכשים על ידי הגולשים בו.

את הרישיונות ניתן לקנות דרך אתר החברה, בשימוש בחשבון PayPal או בכרטיס אשראי. כל המבצעים, ההנחות והקופונים המוצגים מטה הם לזמן מוגבל בלבד עד גמר המלאי באתר. ב-Godeal24 מציינים כי מי שרוכשים את הרשיונות יקבלו אותם לכתובת האימייל אותה הזינו בזמן הרכישה תוך זמן קצר, עם פרטים מלאים על ההתקנה, דרכים להורדת התוכנות להם נקנו הרישיונות או מפתחות ההפעלה.

מבצעי רשיונות Office

המבצעים לרכישת רשיונות אופיס מתמקדים הפעם במחיר ומתחילים בכ-31 דולר עבור רישיון לגרסת אופיס 2021, כשניתן גם לרכוש חבילת רשיונות שתוזיל את העלות לכל רישיון:

ווינדוס 11 ב-15 דולר

הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה למחשבי PC מבית מיקרוסופט מגיעה עם ממשק משתמש עדכני ומגוון שדרוגים נוספים על פני הדור הקודם, וניתן להשיג אותה כעת במחיר נמוך יותר של כ-15 דולר, כאשר גם הגרסה הקודמת (ווינדוס 10) זמינה בהנחה, ובמחיר הנמוך מ-10 דולר:

באנדלים: אופיס + ווינדוס

עבור מי שרוצים לשלב בין רכישת מערכת ההפעלה ווינדוס ובין אוסף התוכנות של אופיס, ב-Godeal24 מציעים קוד קופון שיאפשר לקבל “הנחת באנדל”.

קבלו הנחה על באנדלים לווינדוס ואופיס עם קוד הקופון EGD62 (יש להזין בעגלת הקניות):

באנדלים נוספים תוכלו למצוא בלחיצה כאן

עד 50% הנחה על ווינדוס עם קוד קופון

קבלו הנחה על מפתחות לווינדוס עם קוד הקופון EGD50 (יש להזין בעגלת הקניות):

רשיונות נוספים לווינדוס תוכלו למצוא בלחיצה כאן

הנחות קופון נוספות

קבלו הנחה על רשיונות לתוכנות מיקרוסופט נוספות עם קוד הקופון EGD62 (יש להזין בעגלת הקניות):

רשיונות לתוכנות נוספות

באתר Godeal24 תוכלו למצוא גם מגוון רישיונות לתוכנות למחשב:

לכל בעיה או שאלה בנוגע לרשיונות השונים, שירות הלקוחות של Godeal24 זמין לרשותכם דרך כתובת המייל: [email protected]

פוסט זה בחסות Godeal24

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים