וואטסאפ מוסיפה אפשרות האזנה ברקע להודעות קוליות למשתמשי הבטא

אפליקציית וואטסאפ צילום: רונן מנדזיצקי

וואטסאפ (WhatsApp) החלה להפיץ את פיצ’ר “נגן הודעות קוליות גלובאלי” (Global Voice Message Player) למשתמשי הבטא של האפליקציה במכשירי האייפון, כאשר הפיצ’ר החדש מאפשר למשתמשים להמשיך ולשמוע הודעות קוליות גם אם יצאו מחלון הצ’אט בו נשלחה ההודעה.

אחרי שהפיתוח הראשוני של הפיצ’ר נחשף לפני מספר חודשים, וואטסאפ החלה להפיץ אותו בעבור משתמשי הבטא של האפליקציה ל-iOS בגרסה 22.1.72 ומעלה, מה שמקרב את הפיצ’ר החדש שלב אחד נוסף לפני ההשקה הרשמית עבור כלל המשתמשים באפליקציית המסרים הפופולרית.

נגן ההודעות הקוליות הגלובאלי של וואטסאפ נועד לאפשר למשתמשים להמשיך ולהקשיב להודעות קוליות גם במידה והם יוצאים מחלון הצ’אט בו ההודעה הקולית נשלחה. הפיצ’ר מיועד בעיקר למשתמשים שמרבים להשתמש בהודעות קוליות במקום הודעות טקסט רגילות בוואטסאפ, כאשר הוא מאפשר למשתמשים לבצע פעולות אחרות במכשיר הסלולרי בזמן שהם מקשיבים להודעה, זאת בניגוד למצב הקיים בו הם נאלצו להישאר בחלון הצ’אט הרלוונטי על מנת לשמוע את ההודעה.

“נגן הודעות קוליות גלובאלי” (מקור WABetaInfo)
“נגן הודעות קוליות גלובאלי” (מקור WABetaInfo)

כמו בכל עדכון פיצ’ר שנכנס לבטא הרשמי של וואטסאפ, קשה לדעת מתי הוא יהפוך להיות זמין עבור כלל משתמשי האפליקצה, ונכון לשלב זה הוא זמין רק עבור משתמשי הבטא בוואטסאפ באייפון, בעוד שבאנדרואיד הוא עדיין נמצא תחת פיתוח.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים