אמזון חושפת את שם הסדרה החדשה של “שר הטבעות”

אמזון ממשיכה לטפטף לאט לאט עדכונים לגבי הסדרה החדשה של “שר הטבעות”, ובעוד היא עדיין לא חושפת אף קטע מהסדרה עצמה, שכבר סיימה את צילומיה, החברה מוכנה לפחות לשתף את השם הרשמי שניתן לה – “שר הטבעות: טבעות הכוח” (Lord of the Rings: The Rings of Power).

רוב הפרטים על הסדרה אשר הוכרזה לראשונה עוד ב-2017 עדיין נשמרים בסוד, אך כעת אנו יודעים כי הסדרה תרחיב על ההיסטוריה העתיקה יותר של טולקין שטרם זכינו לראות על המסך. על פי יוצרי הסדרה, ג’יי.די פיין ופטריק מקיי, אנו רגילים לשמוע את הסיפור של הטבעת האחת והיחידה, אך יש לזכור שבעוד שטרילוגיית הסרטים התמקדה בטבעת האחת – היו עשרים טבעות כח, והסדרה תספר את הסיפור של כולן. הסדרה תאגד את הסיפורים הגדולים ביותר של העידן השני של הארץ התיכונה, ביניהם עלייתו של הלורד סאורון, יצירת הטבעות, ועלילות האי נומנור ממנו הגיע אראגורן. חלק מהסיפורים אוזכרו כבדרך אגב בסרטים של פיטר ג’קסון, אך טרם ראינו עיבוד קולנועי להן.

את השם חשפה אמזון עם סרטון קצר שמסביר לנו את סיפור המקור של יצירת הטבעות והחלוקה שלהן לבני הארץ התיכונה. שלוש ניתנו למלכי האלפים, שבע לגמדים, תשע לבני האדם ואחת ללורד האפל במורדור. זהו טקסט שנלקח הישר מספריו של טולקין, וגרסה שלו גם פתחה את הטרילוגיה המפורסמת של ג’קסון.

אמזון מהמרת הרבה על הסדרה החדשה, אשר תהיה ההפקה הטלוויזיונית היקרה ביותר בהיסטוריה, עם תג מחיר של כחצי מיליארד דולר לעונה הראשונה. את הסדרה שכבר חודשה מראש לעונה שניה, יובילה סינתיה אדיי רובינסון (“ספרטקוס”), מקסים בלדרי (“השנים”), קיפ צ’פמן (“קצה האגם”), צ’ארלס אדוארדס (“הכתר”), פביאן מקולום (“אני, אתה והאפוקליפסה”), רוברט ארמיו (“משחקי הכס”) וסר לני הנרי (“ברודצ’רץ'”).

העונה הראשונה של “שר הטבעות: טבעות הכוח” תעלה לשירות Prime Video של אמזון ב-2.9.2022, בשידור שבועי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים