סדרת שואבי האבק הרובוטיים Mi Robot Vacuum Mop 2 של שיאומי מגיעה לארץ

שואב ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra עם תחנת הריקון האוטומטית (מקור יח”צ)

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי (Xiaomi), הכריזה על השקת משפחת שואבי ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 של שיאומי בישראל. מדובר בסדרת שואבי אבק רובוטיים שוטפים הכוללת את דגמי ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite, Mi Robot Vacuum Mop 2, Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro ואת דגם הפרימיום Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra, שהוא גם דגם השואב הראשון של החברה עם חיבור לעמדת ריקון אוטומטית יעודית.

משפחת שואבי ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 החדשה של שיאומי מחליפה את דגמי ה-Mi Robot Vacuum Mop שהושקו בארץ ב-2020, והדור החדש מגיע עם מנועי NIDEC יפניים לעוצמת שאיבה משופרת בהרבה לעומת הדור הקודם, העומדת על החל מ-2600Pa בדגם ה-Lite הבסיסי ועד 4000Pa בדגם ה-Ultra, כאשר השואבים הרובוטיים מציעים זמן עבודה של עד שעתיים וכיסוי שטח של עד 240 מ”ר.

בנוסף לשאיבה רגילה, השואבים החדשים מציעים אפשרות לניקוי רטוב באמצעות מיכל מים מובנה ומטלית ייעודית, עם אפשרות ל-3 רמות ניקוי רטוב שונות. הדגמים החדשים משלבים מגוון טכנולוגיות שונות, בהתאם לדגם. ניווט ומיפוי חכם של הבית מאפשר להם לעצור את הניקוי לטעינה מחדש, ולהמשיך את הניקוי מאותה הנקודה. בנוסף, מציעים השואבים חיישנים המאפשרים הימנעות ממכשולים, כאשר השליטה בהם מבוצעת באמצעות אפליקציית ה-Mi Home של שיאומי או בהפעלה קולית דרך העוזרות הקוליות Google Asistent או Amazon Alexa.

שואב Mi Robot Vacuum Mop 2 (מקור יח
שואב Mi Robot Vacuum Mop 2 (מקור יח”צ)

ארבע גרסאות ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 מגיעות עם מספר הבדלים עיקריים בין הדגמים:

  • שואב ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite – דגם ה”לייט” הבסיסי בסדרה החדשה מגיע עם עוצמת שאיבה של עד 2600Pa. הוא משתמש בניווט מבוסס חיישנים להתמצאות במרחב, מגיע עם מיכל אבק בנפח 450 מ”ל ומיכל מים של 270 מ”ל, כאשר סוללת ה-3200mAh של השואב מספיקה לעד כשעתיים של עבודה ולכיסוי שטח של עד 120 מ”ר בטעינה אחת.
  • שואב ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 דגם הבסיס בסדרה החברה מגיע עם עוצמת שאיבה של עד 2700Pa. הוא משתמש בניווט ויזואלי להתמצאות במרחב, ומגיע עם מיכל אבק בנפח 450 מ”ל ומיכל מים של 200 מ”ל, כאשר סוללת ה-3200mAh של השואב מספיקה לעד 110 דקות עבודה ולכיסוי שטח של עד 150 מ”ר בטעינה אחת.
  • שואב ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro מגיע בעוצמת שאיבה של עד 3000Pa ומשלב חיישן לייזר LDS משופר להתמצאות במרחב. השואב מגיע עם מיכל אבק בנפח 450 מ”ל ומיכל מים של 200 מ”ל, כאשר סוללת ה-5200mAh של השואב מספיקה לעד 120 דקות עבודה ולכיסוי שטח של 240 מ”ר בטעינה אחת.
  • שואב ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra דגם הפרימיום בסדרה החדשה המציע את עוצמת השאיבה הגבוהה ביותר של עד 4000Pa ומשלב בנוסף חיישן לייזר LDS משופר להתמצאות במרחב וטכנולוגיית S-cross 3D להתחמקות מחפצים. השואב מגיע עם מיכל אבק בנפח 550 מ”ל ומיכל מים של 200 מ”ל, כאשר סוללת ה-5200mAh של השואב מספיקה לעד 120 דקות עבודה ולכיסוי שטח של 240 מ”ר בטעינה אחת.

מבין ארבעה הדגמים החדשים, דגם ה-Mop 2 Ultra הוא גם הדגם הראשון של שיאומי התומך באפשרות של ריקון אוטומטית באמצעות עמדת ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Self Empty Station, המגיעה עם עוצמת שאיבה פנימית של 16500Pa לריקון מיכל ה-Mop 2 Ultra ב-10 שניות. היא מגיעה עם שקית ריקון בנפח 4 ליטר המספיקה לעד 10 מחזורי ניקוי של השואב.

תחנת הריקון האוטומטית Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Self Empty Station (מקור יח
תחנת הריקון האוטומטית Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Self Empty Station (מקור יח”צ)

מחירי שואבי ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 בישראל

סדרת שואבי ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 החדשה זמינה למכירה בארץ מהיום, מלבד דגם ה-Mop 2 Lite שיושק בעוד מספר שבועות, כאשר מחיר השואבים עומד על:

  • שואב ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 זמין למכירה במחיר של 1349 ש”ח.
  • שואב ה-Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro זמין למכירה במחיר של 1699 ש”ח.
  • שואב ה-Mi Vacuum Mop 2 Ultra זמין למכירה במחיר של 2299 ש”ח.
  • עמדת הריקון Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Self Empty Station זמינה למכירה במחיר של 999 ש”ח.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים