העברת היסטוריית הודעות וואטסאפ מאנדרואיד לאייפון נכנסת לבטא ב-iOS

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) ממשיכה את פיתוח האפשרות לייבוא היסטוריית ההודעות ממכשירי אנדרואיד ל-iOS ומציגה עדכון בטא חדש לאפליקציה הפופולרית באייפון, אותו מציג אתר WABetaInfo. העדכון מציג אפשרות חדשה שמאפשרת את העברת היסטוריית ההודעות ממכשירי אנדרואיד לאייפון, פיצ’ר לו מצפים משתמשים רבים שרצו לעבור ממכשירי האנדרואיד לאייפון יחד עם היסטוריית ההודעות שלהם, אך לא היו יכולים לעשות זאת ישירות דרך האפליקציה.

וואטסאפ היא אחת מאפליקציות המסרים המידיים הפופולריות בעולם, וגם בישראל, אך לצד הפופולריות שלה קיימת בעיה מרכזית אחת שהמשיכה להטריד את המשתמשים שלה תקופה ארוכה – אי היכולת להעביר את היסטוריית ההודעות שלהם ממכשירי האייפון לאנדרואיד ולהיפך, דבר שהיווה מחסום במעבר בין מכשירים עם מערכות הפעלה שונות עבור משתמשים רבים.

שנת 2021 הייתה זו בה החלה וואטסאפ לאפשר העברת היסטוריית הודעות ממכשירי האייפון לאנדרואיד, בהתחלה עם תמיכה במכשירי סמסונג בלבד, ולאחר מכן עם תמיכה בהעברה למכשירי פיקסל של גוגל על גבי אנדרואיד 12, אפשרות שתורחב בהמשך לכל המכשירים שמריצים את המערכת.

את ההצצה הראשונה על היכולת להעביר את היסטוריית ההודעות מאנדרואיד לאייפון קיבלנו כבר בספטמבר 2021 עם בטא של גרסת האנדרואיד של וואטסאפ, שהציגה את האפשרות “Move chats to iOS” או “העבר צ’אטים ל-iOS”, אך רק עכשיו אנו מקבלים הצצה לצד השני במשוואה. גרסת הבטא מספר 22.2.74 של וואטסאפ למערכת ה-iOS משלבת לראשונה את היכולת לייבא את היסטוריית ההודעות של וואטסאפ ממכשירי אנדרואיד לאייפון, צעד שצפוי להקל על משתמשים רבים באפליקציה שנאלצו להשתמש עד היום בפתרונות לא רשמיים בתשלום.

העברת היסטוריית הודעות מאנדרואיד לאייפון (מקור wabetainfo)
העברת היסטוריית הודעות מאנדרואיד לאייפון (מקור wabetainfo)

כמו בכל פיצ’ר בטא עליו עובדת וואטסאפ, לא ידוע מתי החברה תשלב אותו בצורה מלאה בגרסה הרגילה ולכלל המשתמשים. 

למרות שהפתרון לו מחכים משתמשים רבים עדיין לא זמין, העובדה כי המנגנון מופיע לראשונה בבטא ל-iOS מסמן נקודת דרך חשובה למשתמשים הרבים שמחכים להוספת הפיצ’ר הרשמי על ידי וואטסאפ לאפליקציה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים