מבצעי חורף 2022: קניתם אופיס? קבלו ווינדוס 11 במתנה

מבצעי החורף של Godeal24

בחסות Godeal24

החורף התחיל וקר במיוחד השנה, לכן באתר Godeal24 מסדרים כמה מבצעים חמים כדי לקבל את החורף, וביניהם תוכלו למצוא את האפשרות לקבל את ווינדוס 11 או ווינדוס 10 ללא תשלום נוסף ברכישת רישיון לחבילת התוכנות אופיס, זאת יחד עם מגוון קופונים שיפחיתו באופן משמעותי את המחירים על מערכות ההפעלה ועל חבילות אופיס 2021 ואופיס 2019.

את הרישיונות ניתן לקנות דרך אתר החברה, בשימוש בחשבון PayPal או בכרטיס אשראי. כל המבצעים, ההנחות והקופונים המוצגים מטה הם לזמן מוגבל בלבד עד גמר המלאי באתר. ב-Godeal24 מציינים כי מי שרוכשים את הרשיונות יקבלו אותם לכתובת האימייל אותה הזינו בזמן הרכישה תוך זמן קצר, עם פרטים מלאים על ההתקנה, דרכים להורדת התוכנות להם נקנו הרישיונות או מפתחות ההפעלה.

קנו אופיס, קבלו ווינדוס

המבצע המרכזי של Godeal24 לחורף יאפשר לכם לקבל את ווינדוס 11 או ווינדוס 10 ללא תשלום נוסף ברכישת חבילות אופיס השונות, במחירים של החל מכ-23 דולר. הגרסאות הזמינות:

ווינדוס 10 בחצי מחיר

את מערכות ההפעלה ווינדוס 10 ו-ווינדוס 11 תוכלו למצוא במחיר נמוך יותר מזה המוצג באתר על ידי שימוש בקוד קופון.

הזינו את קוד הקופון EGD50 בעגלת הקניות לקבלת 50% הנחה על ווינדוס 10:

הזינו את קוד הקופון EGD50 בעגלת הקניות לקבלת 50% הנחה על ווינדוס 11:

עד 62% הנחה על אופיס עם קוד קופון

קבלו הנחה על מפתחות לאופיס ותוכנות נוספות עם קוד הקופון EGD62 (יש להזין בעגלת הקניות):

רשיונות לתוכנות נוספות

באתר Godeal24 תוכלו למצוא גם מגוון רישיונות לתוכנות למחשב:

לכל בעיה או שאלה בנוגע לרשיונות השונים, שירות הלקוחות של Godeal24 זמין לרשותכם דרך כתובת המייל: [email protected]

פוסט זה בחסות Godeal24

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים