מברשות השיניים החשמליות של Oclean בהנחות לכבוד פסח

מברשת X Pro Elite (תמונה: Oclean) מברשת X Pro Elite (תמונה: Oclean)

יצרנית מברשות השיניים החשמליות Oclean ממשיכה להציג דגמים חדשים שמנסים להתחרות במברשות המוכרות של חברת Oral B, ולכבוד פסח יוצאת במבצעים על מברשת ה-Oclean X Pro Elite, המציעה מנוע חזק במיוחד, מסך צבעוני ועד 35 ימי עבודה, ועל מברשת ה-Oclean X10 המתקדמת, המציעה מנגנון להפחתת רעשים עד רמת 45 דציבל ועד כחודשיים של שימוש בין טעינה לטעינה.

Oclean X10

מברשת השיניים של Oclean מדגם X10 מציעה זמן שימוש ארוך במיוחד של עד 60 ימי עבודה בין טעינה לטעינה, כאשר ב-Oclean מציינים כי באמצעות טעינה מהירה המבוססת על חיבור USB-C ניתן לטעון את המברשת במלואה תוך כ-3.5 שעות בלבד.

ב-Oclean משתמשים בטכנולוגיה הסונית כדי להרעיד את המברשת, ובמקרה של ה-X10 מציינת החברה כי מדובר במנוע המסוגל להגיע עד ל-40 אלף סיבובים בשנייה, כשהוא נעזר בטכנולוגיה עדכנית להפחתת רעשים עד לרמת 45 דציבלים, מה שיהפוך את המברשת לשקטה יותר מבעבר.

במברשת החשמלית ניתן למצוא גם עדכונים למסך המובנה, זה מציג כעת לא רק את המעקב אחר הצחצוח מיד עם סיומו, אלא מוסיף גם אמוג’י שיעידו על איכות הצחצוח, זאת בדומה לפרצופים המחייכים או העצובים שהוסיפה Oral B למברשות ה-iO מהדור האחרון שלה.

המברשת של Oclean מציעה עד 5 מצבי צחצוח שונים, בהם ניקיון רגיל, ניקיון רגיש, פוליש, מסאז’ ללשון והלבנה, ו-5 רמות עוצמה שונות, כאשר ניתן למצוא במברשת גם התראה לאחר הצחצוח המומלץ של 2 דקות וחיישן לחץ, אשר ככל הנראה משמש ככלי להתראה מפני צחצוח חזק מידי.

מברשת X10 (תמונה: Oclean)
מברשת X10 (תמונה: Oclean)

Oclean X Pro Elite

דגם ה”פרו אליט” מגיע כתוספת למברשת ה-X Pro, אותה גם סקרנו באתר. היא מגיעה עם מסך מגע גדול וצבעוני המאפשר לבחור בפעולת הצחצוח ולצפות בזמן הצחצוח ובתוצאה לאחר סיום עבודת הצחצוח, כאשר גם כאן מדובר במנוע חזק המסוגל להגיע עד ל-42 אלף סיבובים בשנייה, וכמו בדגם ה-X10, גם דגם ה-X Pro מציע טכנולוגיה שתפחית את הרעש בהשוואה לדגמים קודמים.

את דגם ה-X Pro Elite מציידת החברה במטען אלחוטי התומך בטעינה מהירה של 3.5 שעות, כאשר זמן השימוש המירבי מגיע עד 35 ימים בשימוש רגיל.

המברשת של Oclean מציעה עד 4 מצבי צחצוח שונים, בהם ניקיון רגיל, ניקיון רגיש, מסאז’ ללשון והלבנה.

מברשת X Pro Elite (תמונה: Oclean)
מברשת X Pro Elite (תמונה: Oclean)

מחירי מבצע מברשת חשמליות Oclean

מחיר Oclean X Pro עומד על 69.99 דולר (במקום 79.99) בשימוש בקוד הקופון OCELITE בקופה >> לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה.

מחיר Oclean X10 עומד על 94.99 דולר (במקום 99.99) בשימוש בקוד הקופון WOHD320 בקופה >> לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה.

שימו לב! מוצרים ביבוא אישי במחיר העולה על 74.99 דולר דרושים בתשלום מע”מ עם הגעתם לארץ. קראו עוד על יבוא אישי באתר המכס של רשות המיסים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים