מבצעי פסח: הנחות וקופונים ברכישת ווינדוס וחבילות אופיס

מבצעי פסח Godeal24

בחסות Godeal24

לכבוד חג הפסח שם אתר Godeal24 דגש דווקא על מערכת ההפעלה ווינדוס 10, אשר לדבריהם עדיין מציעה תמיכה רחבה בתוכנות שטרם הותאמו לגרסה החדשה יותר של ווינדוס. מערכת ההפעלה מוצעת במחיר של 7.42 דולר באתר, ופרט לזו, תוכלו למצוא גם מחיר נמוך של 30.42 דולר על חבילת אופיס 2021 ומגוון מבצעים והנחות על חבילות אופיס נוספות ועל גרסאות נוספות של ווינדוס.

בין ההנחות הזמינות כעת באתר תמצאו גם כאלה על תוכנות שימושיות למחשב כמו Ashampoo PDF Pro 3, MacBooster 8 והנחות קופון לבאנדלים המשלבים יחד את מערכת ההפעלה ווינדוס עם חבילות אופיס שונות.

את הרישיונות ניתן לקנות דרך אתר החברה, בשימוש בחשבון PayPal או בכרטיס אשראי. כל המבצעים, ההנחות והקופונים המוצגים מטה הם לזמן מוגבל בלבד עד גמר המלאי באתר. ב-Godeal24 מציינים כי מי שרוכשים את הרשיונות יקבלו אותם לכתובת האימייל אותה הזינו בזמן הרכישה תוך זמן קצר, עם פרטים מלאים על ההתקנה, דרכים להורדת התוכנות להם נקנו הרישיונות או מפתחות ההפעלה. לכל בעיה או שאלה בנוגע לרשיונות השונים, שירות הלקוחות של Godeal24 זמין לרשותכם דרך כתובת המייל: [email protected]

ווינדוס 10 ב-7.42 דולר

המבצע המרכזי של Godeal24 לחג הפסח מתמקד בהנחות על מערכות ההפעלה ווינדוס וחבילות אופיס השונות.

גרסאות ווינדוס במבצע:

גרסאות אופיס במבצע:

תוכנות נוספות במבצע

למבצעים על תוכנות נוספות

עד 62% הנחה על באנדל ווינדוס ואופיס עם קוד קופון

קבלו הנחה על באנדלים עם קוד הקופון EGD62 (יש להזין בעגלת הקניות):

לחצו כאן לבאנדלים נוספים

עד 50% הנחה על ווינדוס עם קוד קופון

קבלו הנחה על ווינדוס עם קוד הקופון EGD50 (יש להזין בעגלת הקניות):

לחצו כאן לעוד מבצעים לווינדוס

עד 62% הנחה על מגוון תוכנות עם קוד קופון

קבלו הנחה על מגוון תוכנות עם קוד הקופון EGD62 (יש להזין בעגלת הקניות):

לכל בעיה או שאלה בנוגע לרשיונות השונים, שירות הלקוחות של Godeal24 זמין לרשותכם דרך כתובת המייל: [email protected]

פוסט זה בחסות Godeal24

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים