וואטסאפ תאפשר להתחבר לאותו חשבון ממספר מכשירים סלולריים

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) צפויה לשדרג באופן ניכר את פיצ’ר ה”מכשירים המקושרים” (multi-device) ולאפשר לראשונה לחבר יותר ממכשיר סלולרי אחד לאותו חשבון באפליקציה. צילום מסך חדש של אתר WABetaInfo מגרסת בטא של וואטסאפ לאנדרואיד מראה את האפשרות לחבר מכשיר סלולרי נוסף כ”מלווה” (Companion) למכשיר הראשי.

פיצ’ר ה”מכשירים המקושרים” של וואטסאפ בגרסתו הנוכחית מאפשר למשתמשים להתחבר לחשבון שלהם מעד 4 מכשירים שונים, כמו מחשב, טאבלט או דפדפן, אך לא ממכשיר סלולרי נוסף. המכשירים יכולים להמשיך ולעבוד ללא תלות במכשיר הסלולרי בו רשום החשבון, אלא על ידי סנכרון של החשבון ביניהם, דבר שצפוי להשתנות בעתיד.

מצילום המסך החדש שנלקח מגרסת הבטא 2.22.10.11 לאנדרואיד, ניתן לראות מסך חדש תחת השם Register Device as Companion (“רשום את המכשיר כמלווה”) המציע למשתמשים לרשום מכשיר סלולרי נוסף לחשבון שלהם כמכשיר “מלווה”, דבר שלא היה אפשרי עד כה.

בהנחיות המופיעות במסך ניתן לראות כי המשתמשים יתבקשו לסרוק קוד QR שיוצג על המכשיר הראשי באמצעות המכשיר הנוסף/”מלווה” כדי לחבר את החשבון שלהם.

קישור מכשיר סלולרי נוסף לחשבון הוואטסאפ (מקור WABetaInfo)
קישור מכשיר סלולרי נוסף לחשבון הוואטסאפ (מקור WABetaInfo)

בדומה לכל פיצ’ר בטא חדש של וואטסאפ, אי אפשר לדעת מתי האפשרות החדשה של חיבור מכשירי סלולר מרובים לאותו חשבון הוואטסאפ תהפוך להיות זמינה.

השינוי הבא לפיצ’ר ה”מכשירים המקושרים” של וואטסאפ צפוי לתת מענה ללא מעט משתמשים שרצו להשתמש בחשבון אחד על מספר מכשירים והיו יכולים לעשות זאת רק דרך ממשק ה-Whatsapp Web המקוון המקורי ובעד 4 מכשירים עם שדרוג הפיצ’ר לאחר מכן.

השאלה היותר מעניינת במועד זה היא לא רק מתי הפיצ’ר החדש יהפוך להיות זמין, אלא גם לעד כמה מכשירים ניתן יהיה לשייך חשבון וואטסאפ בודד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים